Nupat ir tikusi paziņota informācija par 200 Eiro otrās daļas samaksu! Atklāj laicīgi, kuri to tūlīt saņems!

Jau šobrīd Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra iepriekš ir atbalstījusi ģimenes ar 50 Eiro par bērnu mēnesī, saskaņā ar likumu par energoresursu cenu paaugstināšanos, kas joprojām ir tiešām augas. Tas viss stājās spēkā jau no 2022. gada 29. janvāra. Viss kopējais finansējuma periods ir no 2022. gada 1. janvāra līdz pat 2022. gada 30. aprīlim, līdz ar to kopumā četrus mēnešus jeb 200 Eiro apmērā par vienu bērnu. Taču tagad ir laiks arī saprast visu galveno būtību, ko tad sagaidīt tālāk un kad var gaidīt otro naudas maksājumu, kur kopejais naudas atbalsts tika sadalīts divās daļās!

Šī iemesla dēļ drīzumā tika paziņots, ka VSAA visus konkrētos pabalstus izmaksās automātiski bez itin jebkādiem iesniegumiem vai anketām.  Līdz ar to, cilvēki, kuri uz noteiktu laiku saņem bērna kopšanas pabalstu vai ģimenes valsts pabalstu par to var nesatraukties. Tomēr patreiz svarīgākais jautājums ir par to, kad cilvēks sāks saņem otro daļu, varbūt kāda daļa jau ir saņēmusi vai tomēr vēl gaida? Uz to beidzot arī ir atbilde, lai beidzot būtu skaidrs par ko tad īsti iet runa, jo cilvēkiem šis atbalstiņš tik tiešām ir ļoti vajadzīgs!

Tāpat jau iepriekš tika ziņots, ka VSAA piešķira pirmo atbalstu par pirmajiem diviem mēnešiem – janvāri un februāri par summu 100 Eiro vērtībā, līdz ar to, kuri seko līdzi šiem atbalta pasākumiem noteikti jau zina kā tas viss notiek un kad gaidāma otrā daļa. Tomēr tie, kuri nezina tad otra puse jeb 100 eiro līdz cilvēkiem nonāks līdz pat 31. aprīlim, tāpēc uztraukumam nav nekāda pamata, lai cilvēki laicīgi zinātu, kad tad var sagaidīt otru naudas daļu, jo var gadīties, ka kāds jau ir saņēmis, bet kāds arī nē, tāpēc tie, kuri nezina atbildi uz šo jautājumu, beidzot uz to ir paskaidrojums, lai ikviens rastu atbildi uz svarīgo jautājumu!

Svarīgi atcerēties arī to, ja bērna kopšana pabalsts tiek izmaksāts pēc šī perioda, tad kopumā uzturlīdzekļi tiks izmaksāti 45 dienu laikā no bērna kopšana vai ģimenes pabalsta saņemšana dienas. Savukārt ja bērns piedzimis līdz 2022. gada 30. Aprīlim! Tas attiecas tikai uz tām sievietēm, kurām bērna piedzimšanas dēl pienākas maternitātes pabalsts.

Savukārt ja maternitātes pabalsts tiek izmaksāts un bērns piedzimis pirms likumā iepriekš noteiktā spēkā stājušās datuma 29. janvāra, tad uzturlīzekļa tiks izmaksāti par pirmo, otro un trešo mēnesi 150 Eiro apmērā un patreizējais Aprīļa pabalsts 50 Eiro apmērā tiks izmaksāts līdz 30 aprīlim, tātad atlikušo daļu vēl saņemsiet!

loading...