Bricis nāk klajā ar paziņojumu un stāsta, cik drīz būs gaidāms pamatīgs sniegs ar salu!

Jau iepriekš tika ziņots par to, ka Aizvadītajā nedēļas nogaldē dažādās Latvijas vietās jau bija uzsnidzis pamatīgs pirmais sniegs, tomēr vai tas kādā veidā jau nozīmē to, ka Latvijā ir iestājusies ziema? Par esošo un gaidāmo situāciju ar savu izklāstu stāsta pats Toms Bricis.

Svētdien uznāca pamatīgs siltums, kas visu sniegu paņēma un nokausēja tā, itkā nemaz nebūtu bijis, pie tam daudzviet Vidzemē bija pavisam vasarīgs pērkona negaiss. Tāpat arī Valmieras pusē spēcīgais negaiss atnesis pamatīgu Krusu, kas īsti nemaz netika gaidīta, paziņojis Bricis!

Līdzīgi, kā iepriekšējās brīvdienās, kad arī Rīgas centrā bija uzsnigusi pamatīga kārta ar slapju sniegu. Tieši tāds pats laika pieturēsies arī šajā nedēļā, tomēr pats svarīgākais jautājums ir par to, vai varam sagaidīt kārtīgu un noturīgu sniegu un ziemu kopumā?

Bricis izsakās, ka pagaidām joprojām mēs nevaram cerēt uz noturīgu sniega kārtu, kā arī aukstumu. Laiks vēl pagaidām būšot samērīgi silts. Tas tā turpināsies līdz pat ceturtdienai, kad gaisa temperatūra iesils aptuveni no +2 līdz +9 grādiem.

Iepriekš gan vēl tika ziņots par to, ka Decembra sākumā laikapstākļi krasi mainīsies un varēsi sagaidīt noturīgu sniegu, tomēr pēc pašām jaunākajām prognozēm, visas lietas izskatās pavisam savādāk.

Pirmais, ko varēsim sagaidīt būs kārtīgs aukstums, jo tas pakāpeniski iestāsies jau tuvākajās dienās un ļoti ātri paliks aizvien aukstāks un aukstāks, un šajā gadījumā jācer, ka līdzi aukstumam atnāks arī sniega sega, kas tad šo burvīgo laiku tiešām varēs padarīt par kārtīgu ziemu.

Daudzi gan paspējuši izteikties, ka šī gada ziema būšot pavisam līdzīga, kā tas bija pagājušogad, jo pagaidām itin nekas vēl neliecina, ka sniegs būs tik noturīgs, kā tas bija agrāk, tomēr aukstums būs, kas neatkarīgi būs siltāks par vidējo, ņemot pēdejo gadu statistiku. Līdz ar to, varam tikai cerēt, ka Ziemassvētki un jaunais gads būs patīkami sniegots un balts.

Zemāk pievienots arī Toma Briča ierakstītais video par esošo situāciju laikapstākļos.

loading...