Asinsstindzošs video! Vētras laikā apgāžas 2 milzīgi ceļamkrāni ar cilvēkiem darbiniekiem iekšā

Tjumeņas pilsēta Krievijā 2. septembrī piedzīvoja postošu vētru, applūstot ielām un nodarot dažādus īpašuma zaudējumus. Tomēr traģiskākais incidents neapšaubāmi notika jaunas ēkas vietā. Spēcīgs vējš apgāza divus lielus celtņus.Tajā laikā atradās divi celtnieki, kuri darīja savu darbu.

Saskaņā ar Krievijas mediju ziņām briesmīgā avārija notika būvlaukumā “Aria” dzīvojamā rajonā 15. Vētrā divi celtņu operatori atradās celtņa darba vietā, kad viņus apgāza stiprs vējš.

Citu būvlaukuma darbinieku uzņemtie videoklipi ir izplatīti sociālajos tīklos. Tas parāda, kā celtņi sākotnēji sāka spēcīgi šūpoties, līdz apkārtnes drausmīgo kliedzienu pavadīti sāka krist no desmitiem metru augstuma. Netālu no jaunās ēkas uzkrita celtnis.

Cilvēks uz celtņa bija smagā stāvoklī un tika nogādāts slimnīcā. Vienam no viņiem tika veikta ārkārtas operācija iekšējo orgānu bojājumu dēļ, bet otrs bija kritiskā stāvoklī intensīvās terapijas nodaļā – viņš guva galvas un krūškurvja traumas.

Uzņēmuma celtnis nokrita būvlaukumā un žurnālistiem komentārus nesniedza. Kā mēs visi zinām, glābšanas nodaļa iepriekš ir izdevusi brīdinājumus par gaidāmajiem laika apstākļiem. Tajā pašā laikā liecinieki sociālajos tīklos ziņoja, ka vētra bija ļoti negaidīta – pirms maza brīža vienkārši bija ļoti saulains laiks.

Video:

loading...