Atklājas interesantas lietas! Kāpēc Mairis Briedis atkārtoti bildināja esošo sievu?

Sportists atzīst, ka, viņaprāt, tikai baznīcā ir īstas kāzas, tāpēc arī viņš apņēmies apprecēt sievu baznīcā. Viņš cer, ka kāzas notiks jau šogad un tās noteikti būs Latvijā.Laulībā ar Jūliju Mairim piedzimuši 5 dēli, jaunākais dēls Gabriels nāca pasaulē 2017. gada izskaņā, pievienojoties brāļiem Rafaelam un Brendanam.

Tāpat Mairim ir arī 13 gadus veci dvīņi Ričards Daniels un Deivids Kristaps, kuri šobrīd ar savu māti dzīvo Lielbritānijā. Mairis intervijās uzsvēris, ka sieva ir vienīgais cilvēks, kas viņu var pārliecināt, kā arī atkārtoti uzsvēris, ka viņa spēks meklējams tieši ģimenē un mīlestībā.

Tāpat arī sportists atzīst reliģijas ietekmīgo lomu savā dzīvē. Viņš teicis: Uzskatu, ka katram ir savs Dievs. Citam – sargeņģelis. Ja neticēsi nekam, pasaulē būs haoss. Ir pierādījies – ja dari sliktu, tas atgriežas ļoti ātri, dažreiz jau pēc piecām minūtēm. Internetā arī par to ir visādi video rullīši.

Es varu aiziet uz jebkuru baznīcu – pareizticīgo, katoļu, luterāņu; arī mošejās esmu bijis. Man prasa: “Ko tu tur dari?” Saku: “Kāda nozīme, kurā baznīcā eju? Es taču caur to eju pie Dieva, izrunāt grēkus vai izteikt pateicību.” Varu iet tajā, kas ir tuvāk, kurā jūtos ērtāk, kur neko neuzspiež.”

Avots

loading...