Beidzot Tiek Atklāta Patiesība! Izrādās, Ka Patiesais Vēža Saslimšanas Iemesls Jau Tiek Slēpts Kopš 1930. Gada. Lūk Iemesls

Vairums visu pacientu, kuriem tiek diagnosticēts vēzis, uzreiz meklē palīdzību pie onkoloģista – tiek uzskatīts, ka tā ir kļūda, jo vēzi iespējams izārstēt citādāk. Pētnieku grupa neatkarīgajā vēža pētījumu centrā atklāja, ka mikrobi var daļēji kavēt ATP veidošanos šūnā. Līdz ar to pierādās doktora Varburga atklājums, ka, iznīcinot šo mikrobus, iespējams atjaunot ATP veidošanos šūnā, kas to spētu padarīt normālu. Pētnieki izveidoja ‘’High RF Frequency Device’’, ar kuru iespējams iznīcināt mikrobus vēža skartajās šūnās.

Lai labāk izprastu šīs lietas, apskatīsim,kā mikrobi bloķē ATP enerģijas veidošanos šūnā.
Sākumā iziesim cauri procesam, kā veselā šūnā rodas ATP enerģija.

Vispirms veselās šūnas glikozes receptori pieņem glikozi.
Ķīmisko reakciju rezultātā glikoze pārveidojas par pirovīnogskābi.
Pirovīnogskābe iekļūst mitohondrijā.
Sākas Krebsa cikls.
Sākās otra ķīmiskā ķēdes reakcija „elektronu transporta ķēde”. Tā notiek, kad Krebsa cikls ir pusē. Šīs abas reakcijas veido ATP enerģiju.

Vēža šūnām ir vairāk glikozes receptori, taču lielāko daļu glikozes pārķer mikrobi. Šī iemesla dēļ, neskatoties uz anomāliju, tās saņem mazāk glikozes nekā veselās šūnas. Glikozes deficīta dēļ vēža šūnās ir mazs pirovīnogskābju daudzums, kas nav pietiekami, lai ražotu ATP enerģiju.

Mikrobu DNS savienojas ar veselo šūnu DNS, kā rezultātā rodas vēža šūnu DNS modifikācija un DNS bojājumi. Tradicionālajā medicīnā tas ir gēnu terapijas pamats. Taču jāatceras, ka DNS bojājumi nav vēža izraisītājs, tas ir tikai simptoms.

Daži vēžu pētnieki un asociācijas grib cilvēkiem iestāstīt, ka ar visiem spēkiem cenšas atras zāles pret vēzi, taču patiesībā ir otrādi.

Lai iznīcinātu vēzi dabīgā ceļā, var izmantot medus un kurkuma sajaukumu. Tā kā vēža šūnām ir vairāk glikozes receptoru, tas piesaista medu, kas, savukārt, iznīcina mikrobus. Taču vēl spēcīgāk medus iedarbojas kopā ar kurkumu, kas kurkumu vēža šūnās ienes kā „Trojas zirgs”.

Trīs dažādos pētījumos ir atklāts, ka kurkuma iznīcina helikobaktērijas. Ir atzīts, ka šis sajaukums iznīcina mikrobus anomālajās šūnās.  Tāpat ir tehnoloģijas, kas vēža šūnas pārvērš normālās šūnās.

Avots

loading...