Bīstamais Juglas suns, kurš smagi sakoda sievieti, izrādās piederējis pašai sievietei

Kā visiem redzams, šajā bildē, kas uzņemta 2014 gadā. suns jau dzīvojis neatbilstošos apstākļos…

Visiem labi atceras, ka šonedēļ visus Latvijas ziņu portālus pārņēma svarīga ziņa ar to, ka Juglā cilvēkus aicina uzmanīties no bīstama suņa, kas 16 jūnijā (otrdien) vēlā pēcpusdienā uzbrucis kādai sievietei Mazajā Juglas ielā, nodarot ļoti smagus miesas bojājumus, kā rezultātā šī smagi ievainotā sieviete nekavējoties tika nogādā tuvējā slimnīcā.

Cenšoties atrast vainīgo, kas jāatbild par suni, beigās izrādās, ka šis suns pieder pašai sakostajai sievietei.
Suns sievietei meties virsū saimniecei, jo visticamāk nav bijis, ko ēst, kā rezultātā sunim ieslēdzās izdzīvošanas instinkti.

Suns nebija agresīvs, bet tas nebija draudzīgs pret svešiniekiem. Protams neviens cilvēks jau nevēlas klāt iet pie suņa, kurš izskatās aizdomīgs, protams, šis suns bez iemesla nevienam virsū nemestos. Jau iepriekš šis suns bija pāris reizes aizbēdzis no būdas, taču nevienu tas sakodis nebija. Arī saimnieces bērns šajā liktenīgajā dienā nebija aiztikts!

Suņa liktenis diemžēl ir izlemts. Ir ļoti žēl, un neviens par šo gadījumu neuzņemsies atbildību. Jo par atbildīgo šajā visā ir pasludināts pats suns, kuram par savu izdarīto darbu nāksies maksāt ar dzīvību.
Šim sunim bija smagi dzīves apstākļi, iespējams, šis ir labākais variants pašam sunītim, visu cieņu Šarikam!

loading...