Čipsus, saldumus un cukurotus dzērienus varēs iegādāties tikai no 18 gadiem!!?

Jau pagājušo gadu tika stingri runāt par šo tēmu un kā izrādās tie nemaz nav nekādi jaunumi, jo pirmsākumi ir meklējami jau kopš 2015. gada. Un tā vairs nav itin nekāda fantastika un joprojām daudzi ārsti un Latvijas dietologi cenšas un dara visu iespējamo, lai saldumus, čipsus un cukurotos dzērienu ne tikai pilnībā aizliegtu skolās, bet arī visās tirdzniecības vietās tie netiktu pārdoti itin nevienam, kurš nebūtu sasniedz 18 gadu vecumu.

Kā izrādās gadu atpakaļ portālā Manabalss.lv jau sen tikuši savākti parasti par šādas prakses sākšanos, taču nekas vēl nav mainījies un tieši saldumu ražotāji visvairāk nopelnot uz bērniem, nedomājot par to, kas vēlāk ar viņiem notiks.

Lielākā daļa bērnu un cilvēku domā, ka tas vienkārši ir kāds joks, taču tā nebūt nav un par šādu ieceri ir domāts jau sen un tiešām pastāv iespēja, ka tas arī varētu notikt. Iesākumā ar skolām beidzot par ar veikaliem, kur tāpat kā alkoholam bērniem būs nepieciešams rādīt dokumentus pērkot saldumus – izklausās traki vai ne?

Taču tā tik tiešām solās būs nākotne un ir tikai viens šķērslis – kad tas tik ieviests!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...