Ekskluzīva peldošā zemūdens viesnīca – tas noteikti ir jāpamēģina!

Ja Jūs kādreiz mūžā vēlaties piedzīvot superīgu pieredzi ar šo eksotiski peldošo zemūdens māju, tad tas jums noteikti arī ir jāizbauda! Šī peldošā māja,  nav tikai virs ūdens,  šajā mazajā mājiņā ir maza istabiņa, kas atrodas zem ūdens, ļaujot izbaudīt superīgu skatu uz skaisto zemūdens dzīvi. Šī mājiņa atrodas Tanzānijā, kas ir ļoti skaista un eksotiska vieta.

Šajā mājiņā ir trīs komforta līmeņi. Pirmie divi līmeņi atrodas vis ūdens. Šajos līmeņos ir ideāli izbaudīt okeāna šalkoņas un nakts laikā  skatīties debesīs, lūkojoties skaistajās zvaigznēs, radot romantisku izjūtu gammu. Otrajā slānī ir ēdamistaba,  kurā jūs varat baudīt zivju delikateses kopā ar izsmalcinātu vīnu. Un pats galvenais –

Četrus metrus zem ūdens atrodas guļamistaba, kurā  ejot gulēt varēsiet izbaudīt noslēpumaino zemūdens dzīvi, kas rosās tikai ap jums.

Jūs varat gulēt zem ūdens, vai arī aizmigt mājiņas virsējā slānī skatoties uz brīnišķīgajām zvaigznēm, kas rada neaizmirstamas sajūtas.

Šī vieta ir patiesi brīnumaina. Brīva no piesārņojuma un ar super relaksējošu ainavu.Viens diennakts šajā Zemūdens viesnīcā vienam cilvēkam izmaksās 750 dolārus.

loading...