Kam pielīdzināma viena glāze sarkanvīna!?

Izrādās, ka viena glāze sarkanvīna ir pielīdzināma vienai stundai sporta zālē, jo

Sarkanvīns palīdz sadedzināt tavus taukus- tā ziņo jaunākie pētījumi. Šī ziņa noteikti tevi iepriecina, ja neesi aktīvs sporta zāles apmeklētājs. Pētījums Kanādas Alberta Universitātē atklāja antioksidanta resveratrola, kas ir viens no spēcīgākajiem antioksidantiem, labo ietekmi uz organismu. Šīs vielas maisījums tika atklāts sarkanvīna, tādu pašu vielu mēs gūstam sportojot.

Tas noteikti nav mudinājums, lai visi cilvēki sporta zāli iemainītu pret vīna glāzi. Savukārt, tas ir neliels atvieglojums cilvēkiem, kuri nedrīkst sportot. Tagad viņi šo antioksidantu var saņemts savā organismā, iedzerot sarkanvīnu. Antioksidants resveratrols, uzlabo fiziskās spējas, uzlabo sirdsdarbību un stiprina muskuļus, līdzīgi kā pēc viegla treniņa.

Sarkanvīns var palīdzēt arī cilvēkiem, kuri ir sportiski, fiziski aktīvi. Tā kā, tas uzlabo fiziskās spējas, tad sportiskie cilvēki ar vīna palīdzību varēs kļūt vēl fiziski izturīgāki un spēcīgāki. Pētījumi rāda, ka tie cilvēki, kuri ikdienā izdzer glāzi sarkanvīna, ir mazāka iespēja piedzīvot plānprātību un saslimt ar vēzi. Tas uzlabo tavu sirds darbību, aizkavē novecošanas procesus un regulē cukura līmeni asinīs.

Tomēr būsim godīgi un saprātīgi, universitātes veiktais pētījums tika veikts uz žurkām, nevis uz cilvēkiem. Un, katrs cilvēks ir atšķirīgs ar savām jau esošajām kaitēm vai vājībām. Tāpēc labāk ir uzņemt šo antioksidantu ar mellenēm, zemesriekstu sviestu, sarkanajām vīnogām vai tumšo šokolādi. Galvenais ir neieslīgt pārmērībās.

loading...