Padomi kā vienmēr labi izskatīties fotogrāfijās

Katrs cilvēks vēlas ne tikai labi izskatīties dzīvē, bet arī fotogrāfijā. Bet, ne vienmēr tā iznāk, bieži cilvēki ir smuki dzīvē, bet ne fotogrāfijās. Tāpēc daudzi domā, ka nav fotogēniski.

24a3708

Lai, gan fotogēniska problēma neeksistē ir, tikai jāmāk labi fotografēties un jāmāk fotografēt. Daži veidi kā labi izskatīties fotogrāfijās.

1.Vilkt drēbes ar krāsām, kuras tev piestāv.

Drošas krāsas papildina ādas toni. Vienmēr izvēlies pēc savas matu krāsas. Tev vajag sajust, kurās krāsās tu izskaties labi, bet kurās nē, izdari meklējumu un dažas piestāv un dažas nē.

2. Slēp savus defektus.

Sliktās lietas par fotogrāfijās ir tāpēc, ka viņi ir vienkārši iztēlo nekustīgumu vienā leņķī, īstajā brīdī, viņi nevar parādīt visu jūsu labos atribūtus. Ja jums ir neizteiksmīgs izskats vienā sejas pusē, piemēram, nerādiet kamerai to pusi.

3.Nosakiet savu labāko leņķi

Aiz acīm redzama defekta, atrast īsto leņķi priekš jūsu sejas var būt mazliet sarežģītāk. Labāka lieta ko jūs varat darīt ir eksperimentēt izmantojot digitālo kameru , tad jūs varat ātri, nekavējoties redzēt rezultātu, kādā pozā. Tas var būt ļoti ātri kļūstot acīmredzams, kuri leņķi ir glaimojoši priekš jums un tu vari izmantot to leņķi ir vairāk iespējams nākotnē.

4. Dubultzoda nomaskēšana

To var likvidēt fotogrāfijās ar galvas un visa korpusa slīpumu mazliet uz priekšu

5. Atslābinies

Daudzi cilvēki pārstāj izskatīties labi fotogrāfijās tāpēc, ka viņi iesaldē redzamās izjūtas, kad saka ‘’siers’’ smaids ir viņu sejā. Ja jums ir bijušas sliktas bildes , jūs iespējams kļūstat nervozs kameras priekšā. Ja jūs zināt, ka jūs fotogrāfēs elpojiet brīvi un esat dabisks, atbrīvojiet savas rokas un plecus. Kad jūs izelpojiet, smaidiet vai ieņemiet jebkādu pozu.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

loading...