Google ideja!

Hi-tech mīļojamo rotaļu lācīti. Izklausās pavisam vienkārši, nekaitīgi un pavisam parasti? Bet interesantākais ir tieši tas, kas šim lācītim ir vēderā.

Gudrie Google inženieru prāti ir radījuši jaunas aplikācijas patentu, kurš ir antropomorfs jeb cilvēkam līdzīgs, tā komunikācijas veidā, bet, kur šis “prāts ir” ir ievietojams lelles vai lācīša ķermenī. Šis lācītis spēj kontrolēt vairākas ierīces, kuras atrodas tavā mājā.

Šis lācīti sēdēs tavā mājā, radīs savstarpēju iedarbību ar lietotāju/cilvēku un iepazīs viņa vēlmes un gaumi, kuras saglabās savā atmiņā. Rotaļlieta varēs ieslēgt televizoru, kad tai to palūgs, pastāstīs par laika apstākļiem un uzzinās cilvēka preferences.

 

tedd2

Teorētiski, Google lācītis varēs kontrolēt gaismas slēdžus, ledusskapja darbību, datorus, mūzikas atskaņotājus ar savām vārdiskajām pavēlēm. Lācītis aizstāj visas tālvadības pultis un ļauj tev atpūsties dīvānā, kad tavā vietā tiek ieslēgta gaisma un ieslēgts TV.

Tam acīs ir ievietotas kameras, kuras varēs noteikt vai cilvēks veido acu kontaktu ar lācīti. Kā arī, lācītis varēs būs spējīgs tev atbildēt, veidot sarunu un arī mainīt savas sejas izteiksmes. Ģimenē katrs ģimenes loceklis sev tādu var iegādāties un novietot savā istabā, kura būtu lācīša ietekmes zona.

loading...