Iemesli, Kāpēc Tev Vajadzētu Mazgāt Kājas Mutes Skalojamā Līdzeklī

Šīs infekcijas var notikt daudzu iemeslu dēļ, piemēram, valkājot nepiemērotas kurpes, pietūkumu un vidi, ar ko jūs pakļaujat kājām. Sēnīšu infekcijas var viegli atbrīvoties no dažām dabiskām un mājas aizsardzības līdzekļiem, nevis parasto zāļu terapiju.

Mutes skalošanas pēdu mērcēšana
Ticiet vai nē, mutes skalotājs var būt lielisks līdzeklis, lai atbrīvotos no sēnīšu infekcijām, jo ​​tajā ir alkohols, kas ir lieliski, atbrīvojoties no sēnītēm. Vienīgais, kas jums jādara, ir ņemt mazu bļodu un iemērciet kājas mutes skalošanas līdzeklī uz apmēram 30 minūtŗm. Jūs varat arī atkārtot procesu ar savām rokām.

Citi pašmāju risinājumi:

Sportista kājām

Ķiploki ir ļoti slavens līdzeklis sportista kājām. Vienkārši ievietojiet ķiploka daiviņas starp pirkstiem, lai novērstu infekcijas un baktērijas.

Pēdu spilventiņiem

Lai atrisinātu šo problēmu, jums vajadzēs tikai 1 sīpolu šķēle, kas iemērcēta etiķī. Novietojiet šo sīpolu šķeli uz kājām, un pēc dažiem pievienojumiem kukurūzas  tās kļūst mīkstākas un viegli attīrās.

Tulznas

Regulārais antiperspirants var radīt brīnumus ar tulznām. Vispirms tas var būt sāpīgi, bet pretsviedru līdzeklis izžūst tulznu zonu un uzlabo dziedināšanas procesu.

loading...