IKEA šodien notikusi visu cilvēku evakuācija! Lūk, kas bija noticis!

Šodien, aptuveni ap pulksten 13:00 pa dienu IKEA notikusi visu darbinieku un apmeklētāju evakuācijas no visas lielās ēkas. Kāpēc tā noticis? Aktivizējusies signalizācija, ko norādījusi uzņēmuma vadība. Šī sistēma ieslēgusies tāpēc, ka notikusi uzkopšanas darbi tehniskajās telpās. Visi apmeklētāji un darbinieki pavisam droši pametuši milzīgo ēku. Darbinieki un apmeklētāji ir IKEA pati augstākā prioritātē, tāpēc šis process noritēja pilnīgi bez aizķeršanās.

Uzņēmums norādījis to, ka darbinieku un apmeklētāju drošības ir viens no primārajiem IKEA noteikumiem, līdz ar to tas viss ir ticis izplānots ļoti skaidri un gaiši – tāpēc visa evakuācijas noritējusi veiksmīgi.

Taču, kas notika tālāk?
Pēc evakuācijas pagājis kāds laiciņš, līdz atkal tas ticis atvērts visiem apmeklētājiem, vaina bijusi tehniskajās telpās un apmeklētājiem, kā arī veikala darbiniekiem nepavisam nebija pamats par, ko uztraukties.

Pēc tam veikals atsāka savu darbību un lielākā daļa cilvēku atgriezās veikalā, šajā brīdī gan noritēja liela drūzmēšanās, taču viss bija kārtībā un cilvēki lēnām tika atpakaļ.

Veikals ļoti atvainojas par sagādātajām neērtībām!

Lūk video, no notikuma vietas konkrētajā brīdī :

loading...