ISIS paziņojis, ka plāno jaunus uzbrukumus Anglijā un Eiropā, vai jāsāk baidīties?

Visa pasaule vēl ir šokā par nesenajiem šausmu pilnajiem notikumiem Šrilankā Lieldienu laikā, bet pasauli jau pāršalkušas bailes, ka ISIS plāno jaunus uzbrukumus, un šoreiz to mērķis būs pavisam tuvu mums- Anglijas apvienotā Karaliste un Eiropa.

MI5 uz doto brīdi veic izpēti par ISIS plāniem, kuri ietver “Krokodila šūnas”, kuros topošie kriminālisti pavada savas dienas un kaļ jaunus plānus pasaules iznīcināšanā. Informācija vēsta, ka uzbrukumus Šrilankā veikuši un plānojuši britu teroristu grupa Sīrijā, un kā viens no šīs grupas dalībniekeim ir Mohameds Emwazi, kas plašāk zināms kā Džihadi Džons.

Puisis, kas veica teroraktu kādā viesu mājā Srilankā, bija students no Londonas, kas tur pavadīja laika posmu no 2006. līdz 2007. gadam. Londonā viņš ieradies kā students no Āzijas Aviācijas centrā, kas savus studentus savus pēdējos divus gadus sūtīja pavadīt Anglijā.

Laikā, kad viņš uzturējās Lielbritānijas galvaspilsētā, cits aktīvists vārdā Shakeel Begg, skolniekiem izteicis šādus vārdus: “Vai vēlaties džihādu? Ļoti labi… dodieties uz Palestīnu un cīnieties ar teroristiem, cīnieties ar cionistiem”. Tomēr tas vēl nav viss!

Šķir nākamo lapu un uzzini, kas tika paziņots tālāk

loading...