Ja tev izdosies apprecēties ar šī miljardiera meitu, tu saņemsi 180 miljonus ASV dolāru – Lūk, kur slēpjas āķis!

Kurš gan nevēlēts saņemt šādu summu savā kontā. Un ir pat iespējams, ka jūs vēl iemīlēsiet šo meiteni. Tomēr, rodas jautājums, kādēļ viņš ir gatavs maksāt tādu summu, lai apprecētu meiteni. Izrādās ka iemesls nav nemaz tik šokējosš. Cecila Čao meita nav neglīta, vai citi trūkumi, ar ko citi vīrieši nevarētu sadzīvot. Meita ir vesela un skaista, taču kādēļ viņa nevar atrast sev vīru?

Vīriešu netrūkst, tas tiesa. Vairāk kā 20 000 vīriešu ir mēģinājuši panākt lai Cecila meita viņus apprec, taču viņa vēl jo projām nav precējusies. Cilvēkiem var likties ka viņa ir ļoti izvēlīga, un būdama miljardiera meita arī izlutināta.

Varbūt tā ir, taču ne attiecībā uz vīriešiem, jo viņa jau 10 gadus ir attiecībās. Toties ne ar vīrieti, bet sievieti. Šis nu ir iemesls, kādēļ miljardieris ir ar mieru maksāt tik lielu summu cilvēkam kas apprecēs viņa meitu.

Sākumā viņš piedāvāja 40 miljonus, tomēr kad meita nav izvēlējusies nevienu kandidātu, viņš summu pacēlis vēl par 80 miljoniem, un tad pacēlis vēl par 20 miljoniem, kas kopā tagad ir 180 miljonu dolāru.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...