Kariņš atklāti runājis par Nevakcinēto cilvēku nodokli Latvijā! Vai tiešām, kas tāds var notikt?

Kurš gan to būtu iedomājies, ka pasaulē tik tiešām rosinās šāda veida situācija, tomēr no vienkāršām sarunām, tas kļūst arī par realitāti. Kanādas sastāva esošā Kvebekas province, kura ļoti cenšas kontrolēt vīrusu, tai skaitā ļoti lipīgo omikrona veida izplatību, jau tuvākajās nedēļās ieviesīs pilnīgi jaunu veselības nodokli tiem, kuri nav vakcinēti pret kovidu. Lai arī ļoti grūti iedomāties, ka tā varētu būt realitāti, tomēr tā ir un šajā ziņā ko teikt ir arī Krišjānim Kariņam.

Raidījumā ar nosaukumu “900 sekundes,” pieminot tieši Kanādas peimēru, tika vaicāts Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam, vai arī Latvijā būs šāds nevakcinēto nodoklis? Un pats interesantākais sākas tieši tur, kur Kariņš atbild uz šo jautājumu, jo tāda viennozīmīga atbilde īsti neizskanēja, tomēr laiks ķerties tam klāt un paklausīties, ko tad uz šo svarīgo jautājumu atbildēja pats Kariņš.

Lūk arī viņa atbilde : “Daudzviet par to sāk plaši runā. Austrija, Grieķija, Vācija. Mēs pašlaik cenšamies līdzvarot piespiedu mehānismu un veselo saprātu. Šajā ziņā esmu veselā saprāta piekritējs.” Spriežot pēc šāda tipa atbildes, izskatās, ka Kariņš vairāk sliecās uz to, ka tas nebūtu īstais veids kā likt cilvēkiem sākt vakcinēties, tomēr jāņem vērā, ka tā nebija viņa galīgā atbilde.

Viņš turpināja : “Es domāju, ka mūsu tautas veselais saprāts ir ļoti veselīgs. Bet diemžēl ir tik daudz dezinformācijas, tādēļ līdz galam daudzi cilvēki nesaproto to, kāpēc ir svarīgi sevi šajā visā pasargāt. Šīs nav nekādas iesnas, kā daudzi uzskata. No iesnām tā neviens nemirst. Mirst no šī vīrusa, no omikrona.”

Šeit gan rodas vairāki jautājumi, ko tieši ar šo tekstu bija domājis Kariņš, vai viņš sliecās uz to, ka tā ir slikta ideja, vai tomēr jāgaida, kas norisināsies tālāk nākotnē? Grūti saprast, jo vai tiešām viņš atbildēja uz viņam uzdoto jautājumu pēc īstās būtības? Kādas ir Jūsu domas un vai Jūsuprāt ja kas tāds tiktu ieviests, vai tas nebūtu jau gana traki?

loading...