Ko Katra No Zodiaka Zīmēm Nekādā Gadījumā Nedrīkst Darīt Pilnmēness Laikā

Pilnmēness laikā Zodiaka zīmju ūdens zīmes nedrīkst pārmērīgi aizrauties ar alkohola lietošanu. Pārlieku liela tieksme pēc alkoholiskajiem dzērieniem var izraisīt nopietnas problēmas ne tikai ar veselību: tā kā Pilnmēness laikā enerģija ir pašā pilnbriedā, tad jūs varat izstāstīt svešu noslēpumu vai arī izdarīt kaut ko tādu, ko nožēlosiet uzreiz pēc tam, kad Mēness sāks dilt. Tāpēc Zivīm, Vēžiem un Skorpioniem Pilnmēnesī labāk to atcerēties, bet arī citām Zodiaka zīmēm piesardzība par ļaunu noteikti nenāks.
Un tā, ko nevajadzētu darīt Pilnmēness laikā?

Kas attiecas uz Zodiaka zīmju zemes zīmēm- jums Pilnmēness laikā nav ieteicams nodarboties ar mājas lietām. Pat parasta uzkopšana var radīt haosu ierastajā dzīves ritmā. Tāpēc remonti, pārkārtošanas, pat, ja tās notiek pēc fen-šui, labāk pārcelt uz citu laiku. Tāpēc Jaunavām, Mežāžiem un Vēršiem labāk sameklēt sev kādu citu nodarbi. Piemēram, finanšu jautājumu risināšana.

Bet Zodiaka zīmju uguns zīmēm pret naudu ir jāizturas piesardzīgi. Uz jums Pilnmēness un tā enerģijas uzliesmojums attieksies visvairāk. Uguns stihijas enerģētika ir ārkārtīgi neparedzama: Lauvas, Auni un Strēlnieki riskē sastrebt karstu un pieņemt nepareizu lēmumu. Un, ja desas pirkums siera vietā diez vai spēj jums kaitēt, tad globālākā ziņā neparedzamā kursa maiņa Pilnmēness laikā ir bīstama. Tā kā uzmanīgāk investējiet nekustamajā īpašumā un izvairieties no kredītiem – procenti jūs neiepriecinās.

Visiem Zodiaka zīmju gaisa stihijas pārstāvjiem Pilnmēnesi ir svarīgi pievērst uzmanību savai veselībai. Tāpēc arī Pilnmēness laikā nedrīkst griezt matus un nagus, ja runa nav par radikālu imidža maiņu. Tā kā, ja jūs esat Ūdensvīrs, Dvīņi un Svari, un pieraksts skaistumkopšanas salonā sakrīt ar Pilnmēness faži, tad labāk pārceliet savu vizīti uz citu laiku.

Turklāt daudzām Zodiaka zīmēm astroloģiskā prognoze neiesaka Pilnmēness laikā lūgt paaugstinājumu darbā, prasīt algas paaugstināšanu vai vērsties pie vadības ar citiem lūgumiem (piemēram, studentiem – meklēt Pilnmēness dienā iespēju pārlikt eksāmenu). Rezultāts var būt neparedzams. Jo spēcīgāk jūsu Zodiaka zīme ir pakļauta Mēness ietekmei, jo lielāka iespēja, ka jūs iegūsiet pretēju rezultātu. Šajā ziņā visspēcīgāk Mēness ietekmē Zodiaka zīmju ūdens zīmes, bet vājāk – uguns. Zeme un Gaiss ir aptuveni līdzīgi un atrodas starp tām. Un tas nozīmē, ka paaugstinājums Pilnmēness laikā var izrādīties veiksmīgs Jaunavai, droši vien atnesīs triumfu Lauvai, bet Zivis gan var pazaudēt iesildīto vietiņu un vien apkraut sevi ar jauniem pienākumiem.

Visā visumā, ja liktenis pēkšņi dāvā jums acīmredzamu iespēju, tad nevajadzētu no tās atteikties. Vai jūs esat Ūdensvīrs vai Skorpions, Vēzis vai Lauva, Pilnmēness ir vienādi neparedzams, bet arī tikpat dāsns. Ja jūs jūtat, ka esat izvilcis laimīgo biļeti, tad tā jātur rokās pēc iespējas stingrāk. Pilnmēness laikā notiek tādi dzīves pagriezieni, kas var ievērojami izmainīt visu jūsu sapņu virzienā.

Pilnmēness – tas ir absolūti īpašs laiks, pilns gan ar iespējam, gan risku. Zinot, ko labāk nedarīt Pilnmēness laikā, jūs droši nenonāksiet strupceļā.

Avots

loading...