Ko Tava Urīna Krāsa Pastāsta Par Tavu Veselību?

4.Zila/zaļa: Līdzīga: želejas šotiņam – Šāda krāsa var norādīt uz to, ka ir uzņemts ēdiens, kura sastāvā ir ķīmiskas krāsvielas vai uz to, ka lieto medikamentus, piemēram Uribel, ko izmanto, lai ārstētu urīnceļu infekcijas.

5.Mēreni dzeltena: – līdzīga: limonādei – Šī krāsa norāda uz atūdeņošanos. Nepieciešams vairāk dzert ūdeni.

6.Oranža:

līdzīga: manderīniem

Šī krāsa norāda uz nopietnu ūdens trūkumu organismā. Ja urīns ir oranžs, tas norāda uz bilirubīna klātbūtni, dzeltens dabīgā sarkano asins šūnu sabrukuma blakusprodukts

7.Brūna:

līdzīga: koka – kola

Šī krāsa norāda uz aknu un nieru problēmām.

Muskuļi izmanto mioglobīnu, lai iegūtu skābekli enerģijai. Šādas krāsas urīns norāda uz to, ka no strādāšanas var atteikties nieres, tāpēc vajag steidzami vērsties pie ārsta.

8.Rozā:

līdzīga: rozā vīns

Visbiežāk šādas krāsas urīns rodas no biešu ēšanas vai kāda asins piliena klātbūtne urīnā. Asins klātbūtnes gadījumā nepieciešams vērsties pie urologa, lai pārbaudītu vai ir radusies kāda infekcija vai pāragri simptomi urīnpūšļa vēzim.

9.Tumšāki rozā:

līdzīga: Cabarnet vīnam

Šī krāsa ir zīme, ka urīnā ir vairāk asins pilieni, kuri norāda uz infekcijas rašanos, nierakmeņiem vai vēzi. Urīnpūšļa akmeņu gadījumā urīnam klāt ir jūtamas asinis.

10.Tumši rozā:

līdzīga: sarkanvīnam

Šī krāsa norāda uz lielu asins daudzumu urīnā. Asins klātbūtnes gadījumā ir jāuztraucas, jo  tā parāda, ka urīnā ir liels asins dudzums. Tas norāda uz ļoti lielu vēža iespējamību.

11.Mākoņaina:

līdzīga: netīrs martini

Šādas krāsas klātbūtne norāda uz urīnpūšļa infekciju. Mākoņainā krāsa ir proteīnu un audu sabrukuma dēļ.

loading...