Lietas, Ko Tev Nekad Un Nekādā Gadījumā Nevajadzētu Darīt, Kad Tev Ir Mēnešreizes! Šis Ir Jāzina Ikvienai Sievietei

3.Saldējums
Jā, tas ir tas ko tu gribi tajā momentā, bet piena produkti ir ar augstu tauku saturu, tātad radīs tādu pašu efektu kā trekna gaļa. Protams, šis attiecas arī uz sieru un krējumu. Kad gatavo, centies izvairīties no siera un krējuma traukiem, bet tomēr, ja gribās to saldējumu, tad skaties tādu, kas ir bez cukura un bez piena.

4.Kofeīns
Ja tu esi atkarīga no kafijas, tad tas varētu būt grūti no tās atteikties. Kofeīns var izraisīt neregulārus periodus. Ārsti arī saka, ka kofeīns pasliktina krampjus, var izraisīt miega traucējumus un depresīvu garastāvokli. Arī dažas tējas satur kofeīnu, bet tas ir labāk dzert tēju nekā kafiju. Tev arī nevajadzētu dzert enerģijas dzērienus.

5.Alkohols

Alkohols palielina visus pms simptomus un krampjus, tāpēc izvairoties no iedzeršanas tas padarīs jūsu nedēļu mazāk sliktu. Turklāt alkohols darbojas kā asins plāninātājs, kas plūsmu padarīs stiprāku un radīs diskomfortu. Tas viss var būt arī tikai no vienas glāzes, tāpēc ņemiet labāk krūzi tējas!

6.Ēst ātros ēdienus

Tu negribi pamest māju tāpat, tāpēc sanāks izvairīties no drive thru restorāniem. Viss ceptais ēdiens liks tev justies sliktāk, tāpēc novirzi savu kāri uz kaut ko citu.

7.Nestrīdies

Ja tu sāc cīņu ar savu draugu, tu vari pateikt to, ko patiesībā nedomā, jo patīk tev tas vai nē hormoni rada haosu. Tu tiešām vēlies uzsākt strīdu, kurš ir labāks Backstreet Boys vai One Direction? Tas nav tā vērts.

8. Mājasdarbi

Netīrie trauki, drēbes vannasistabā u.c nekārtības nekur nepazudīs. Liec tām mieru un palasi grāmatu vai paskaties filmu. Cīnies pret to, kad jutīsies vairāk kā tu pati.
Realitātē tu vari darīt visu ko tu dari pārējā mēneša daļā. Tomēr dažreiz labākā iespēja ir pagulēt. Kā tev ir komfortabli, tā arī dari.

loading...