Super narkotikas no pagātnes

Narkotikas-no-pagatnes-1

1885 gadā pārdeva kokaīna pilienus,kas palīdzēja pret zobu sāpēm. Galveno ties šīs zāles deva bērniem,kas lika sāpēm pazust.

Narkotikas-no-pagatnes-2

Kā arī no 1889 līdz 1910 gadam,pārdeva heroīnu mazās pudelītēs pret klepu bērniem,šīs zāles bija labas un ātri izārstēja.

Narkotikas-no-pagatnes-3

Kā arī agrāk pārdeva metamfetemīna un kokaīna vīnu,kura galvenā loma bija arī kā zāles,bet šis vīns bija dārgs un visi to nevarēja atļauties.

Narkotikas-no-pagatnes-4

Vin Mariani piederēja šī metamfetamīna un kokaīna vīna ražotne,viņš pat dabūja zelta medaļu par to ka viņš ar savu vīnu spēj dziedēt un izveseļot smagus slimniekus.

Narkotikas-no-pagatnes-5

Lūk šeit jūs redzat,kā izskatās šī vīna pudele. Šis vīns bija jālieto tā pat kā visas citas zāles,pēc ēdienreizes viena ēdamkarote.

Narkotikas-no-pagatnes-6

Šīs ir kokaīna sūkājamās tabletes,šīs tabletes parasti lietoja dziedātāji,skolotāji,tiem kuriem vajadzīga stipra balss,pēc vienas tabletes izsūkāšanas tu jau jūties labāk. Un tev vajag tikai pāris tabletes lai izārstētu savu iekaisušo kaklu. Šīs tabletes ražoja 1900 gadā.

Narkotikas-no-pagatnes-7

Šijā bildē jūs redzat kokaīnu un hinīna rūpnīcu Vācijā. Šī bija viena no lielākajām narkotiku rūpnīcām Pasaulē. Šī rūpnīca ieviesa ļoti daudz narkotiku narkotiku tirgū. Domāju ka šis ir katra narkomāna sapnis.

Narkotikas-no-pagatnes-8

Šijā pudelē ir gan narkotikas, gan alkohols. Tur ir opija un alkohola sajaukums. Pudelē ir 46 % alkohola un šīs sauktās zāles palīdz pret sāpēm,tas ir kā pretsāpju līdzeklis. Un pat uz pudelītes ir instrukcija par devām dienā.

Narkotikas-no-pagatnes-9

Šīs zāles palīdzēja pret daudzām slimībām,kuras bija ļoti grūti ārstējamas. Šis opijs bija jāuzsilda pannā un pēc tam tikai tas ir lietojams un palīdz pret slimībām.

Narkotikas-no-pagatnes-10

Šī reklāma ir no Martin H. Smith Company Ņujorkā,šijā kompānijā ražoja Heroīnu,kas nebija nevien kā pretsāpju līdzeklis,bet arī palīdzēja cilvēkiem ar astmu,klepu un pat pneimoniju. Sajaucot heroīnu ar glicerīnu un pievienojot dažas garšvielas,piemēram cukuru var arī lietot ikdienā kā profilaksei pret slimībām.

loading...