NASA maksā vīrietim, lai tas gulētu gultā

NASA-maksa-puisim-lai-1Endrju Ivanicki šī gada augustā diemžēl zaudējis darbu, taču ne uz ilgu laiku, jo NASA šim vīrietim piedāvāja izdevīgu piedāvājumu. Gulēt gultā 3 mēnešus apmaiņā pret 18,000 ASV dolāru. Šī vīrieša darba vieta atrodas Hjūstonā, Teksasas štatā, NASA lidojumu pētniecības centrā.

Šis projekts nav jaunums, jo Endrju ir 54, kā arī pēdējais, kuru NASA izpēta šādā veidā. Šo trīs mēnešu laikā NASA cenšas izskaidrot, kā arī izpētīt kā reaģē kauli, muskuļi atrodoties visumā pietiekami ilgu laiku, šajā gadījumā tie būtu 3 mēneši.   NASA-maksa-puisim-lai-2   Puisis stāsta, ka šī ir vienreizēja iespēja atpūsties no visa un uzzināt daudz ko jaunu gan par sevi, gan vispār par NASA kopumā. Bet viņš saka, ka iespējams arī ir muļķis parakstoties uz ko tādu, jo lielākais iemesls, protams, bijis lielais žūksnis, ko viņam piedāvāja.

Neko nedarīt ir daudz grūtāk nekā tas izskatās, šis puisis savu dzīvi saistīja ar sportu un pirms šī projekta piedalījies dažādās sportiskās aktivitātēs, bet tagad viņam ir bail zaudēt savu formu vai pat sabrukt pa visam, vēl pietam viņu nomoca dažādās procedūras, izpēte, vadi un ierīces. Jābūt patiešām stipram, lai uz ko tādu parakstītos.NASA-maksa-puisim-lai-3   Interesanti ir tas, ka pirms šī projekta vīrietim bija jāiziet dažādas pārbaudes. Protams, parastākās analīzes, dažādi fiziskie, kā arī psiholoģiskie uzdevumi, bet tad nāca pats grūtākais. Muskuļu pārbaudes, kurās ar strāvu sita pa muskuļiem, lai noskaidrotu uz ko tie ir spējīgi un cik izturīgi un citi dažādi galvu reibinoši un sāpīgi testi.

Tagad Endrjū ir pievērsies grāmatu lasīšanai, dažādu TV šovu vērošanai, katra diena kļūst aiz vien nekustīgāka, taču interesanti ir tas, ka puisis jūtas pārsteidzoši labi.NASA-maksa-puisim-lai-4 Puisis stāsta, ka viņš nebija domājis, ka būs tik grūti, taču viņam jājūtās lieliski, jo tieši viņš izturēja konkursu, kurā piedalījās patiešām daudz cilvēku un ieguva šo jauno darbu.

Kad projekts būs noslēdzies, Endrjū varēs patiešām smagi nopūsties, uzsist sev pa plecu un teikt, ka viņš bija uz to spējīgs, kā nekā 18,000 ASV dolāri par 3 mēnešiem ir to vērti.

Jājūtas ļoti lepnam, ja tu spēj palīdzēt atrisināt dažādus sarežģītus jautājumus un lietas pašam visuma pārvaldniekam – NASA.

loading...