Seksīgākais noziedznieks ?

Kādu laiku atpakaļ noteikti bijāt dzirdējuši, ka šis skaistulis ticis apsūdzēts par ieroču nelikumīgu glabāšanu. Tagad viņam ir piespriests divu gadu ilgs cietumsods. Viņš ir amerikānis – Džeremijs Meks, kas jau agrāk sociālajos tīklos izpelnījies seksīgākā noziedznieka statusu.  Diemžēl viņa fanes bija šokā,  tiklīdz tiesa viņam piesprieda 2 gadus cietumā, tā pat viņam tika piespriests 500 stundu ilga rehabilitācija, jo viņš ar narkotikām ir nopostījis, gan savu organismu,  gan arī veselo saprātu.

Džeremijs kļuva par sociālo tīklu zvaigzni 2014. gada jūnija vidū, kad kāda sieviete lasot vietējās ziņas bija ieraudzījusi šo seksīgo puisi, un šī sieviete ātri par šo notikumu meklējusi ziņas internetā un uzdūrusies Kalifornijas policijas facebook lapā, no kurienes arī tālāk izplatījusi informāciju par šo jaunekli.

Neilgu laiku pēc kļūšanas slavenam internetā,

viņam no Holivudas atnāca vairāki līgumi, kuros viņam piedāvāja strādāt par modeli un pelnīt aptuveni 50 000$

mēnesī, bet protams šis līgums stāsies spēkā līdz viņu izlaidīs no cietuma. Atliek tikai cerēt, ka pēc atbrīvošanas viņš nostāsies uz kājām!

Viņa attēls ieguva gandrīz 100 000 patīk un vairāk nekā 10 000 tālāk paziņojumus jeb retwetus. Tā pati sieviete uztaisījusi lapu, kurā seko vairāk nekā 10 000 cilvēku, jeb lielākoties sievietes, kas izsaka komentārus par to, ka Džeremijs neesot vainīgs un lai viņš tiktu atbrīvots,  bet diemžēl viņš no cietumsoda neizbēga.

loading...