Sinoptiķi nopietni ir brīdinājuši par gaidāmo laiku šonakt un rīt – Būs traki

Ceturtdienas naktī, kas 3. Septembrī, gan naktī gan no rīta, kā arī pa dienu Latvijas centrālajā daļā būs gaidāms spēcīgs pērkona negais, prognozē sinoptiķi. Pie tam, viņi piebilduši, ka tas itin nemaz nebūs nekāds mazais pērkons negaiss, bet tieši pretēji – nopietns un ar spēcīgām vēja brāzmām.

Patreizējās prognozes liecina par to, ka spēcīgās lietusgāzes visvairāk skars Vidzemi – īpaši Sēliju, sākot no dienvidu puses. Tomēr arī Rīgā būs pamatīgs lietus un pērkona gāziens, tāpēc cilvēkiem ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo gaidāmas ļoti spēcīgas vēja brāzmas.

Septembra trešajā dienā Latvijā saglabāsies lietainais laiks un tikai dienas otrajā pusē varēsim sagaidīt labākus laika apstākļus, iespējams, uzspīdēs arī saulīte. Vismazāk gaidāmais lietus ir tieši Kurzemē, tomēr arī tas vēl nav droši teikts, ziņo sinoptiķi.

Nakts būs salīdzinoši silta. Gaisa vidējā temperatūra nenoslīdēs zemāk par +12 grādiem.

Rīgā gaidāms spēcīgs pērkona negaiss jau naktī, kā arī no rīta, tikai pēcpusdienā laika apstākļi kļūs nedaudz mierīgāki. Pēcpusdienā gaidāmā gaisa temperatūra būs ap +17 grādiem. No rīta jāuzmanās no spēcīgā vēja un negaisa, kas, iespējams, var atnest arī krusu.

Esiet uzmanīgi un sekojiet līdzi jaunākajām laika prognozēm, lai nepalaistu garām svarīgāko informāciju.

Avots

loading...