Intīmas attīcības kā garīgā attīrīšanās

 

Sekss ir fiziska darbība tomēr, tā sākums un beigas meklējamas cilvēka smadzenēs ,mums kā  daiļā dzimuma pārstāvēm zināms, ka  cilvēka smadzenes ir spējīgas uz daudz ko vairāk, nekā pašam cilvēkam šķiet.

large (96)

 

Parasti mēs garīgo attīrīšanos saistām ar meditēšanu un vispārējo atbrīvošanos, bet kas tad sievietēm ir  sekss? Sekss ir tā pati vispārējā garīgā attīrīšanās, tā cilvēku uz konkrēto laiku brīdi padara par lielāku ‘’spēka’’ bumbu nekā tas ir savā ikdienā.  Sekss attīra sievietes ķermeni un smadzenes, ja vien tas nav nelabvēlīgs sekss, kā jau visiem zināms seksa laikā tiek saražots tonnām testeterona kas padara mūs daudz veselīgākas un ārēji pievilcīgākas.12222

Pati galvenā funkcija notiek sievietes smadzenēs, cilvēkam neapzinoties viņa ķermenis saražo ļoti daudz vajadzīgo un neaizstājamo vielu tieši seksa laikā, ko bieži vien nevar uzņemt ne ēdiena veidā un pat ne sportojot. Šeit runa iet par ļoti smalku bioķīmiju un garīgām vērtībām. Cilvēku pirmsākumos galvenais ir bijis attīstīties garīgi.

large (64)

Skanēs mazliet banāli, bet jūs sevi garīgi attīrīt un pat attīstāt savas garīgās spējas nodarbojoties ar vēlamu seksu. Prasīsiet, kas ir vēlams sekss? Tas nozīmē, ka jūsu partneris ir jums vēlams  un visticamāk ir jūsu draugs vai puisis ar kuru kopā jūtaties ļoti labi, tai pat skaitā cilvēku kopums, kurā jūtaties ļoti labi un emocionāli atbrīvoti.  Nevēlams sekss visticamāk ir pašsaprotams visiem. Vai nu tas tiek uzspiests, vai tās ir darbības pret kurām otrs cilvēks ir kategoriski pret utml. Līdz ar to nevēlams sekss neveicina pilnīgi neko. Tas veicina garīgās attīstīšanās degradāciju un noārdīšanos. Tāpēc ir ļoti būtiski jāsaprot, kad sekss ir vēlams un kad nevēlams. large (46)

Jo vairāk mums sievietēm  būs vēlams sekss, kuru vēlas abi cilvēki reizē izjuzdami lielu prieku un laimi pār to, tad šīs kopīgas sajūtas radīs milzīgu spēka plūsmu ne tikai ap jums, bet arī jūsu smadzenēs, jo smadzenes ir kā tīkls, līdz ar to jūsu sievišķīgi garīgā attīrīšanās un attīstīšanās būs pārsteidzoša. Precīzāk varētu teikt, ka izjutīsiet pārpilnības sajūtu iespējams pat uz vairākām dienām, kā tas diemžēl nenotiek ar nevēlamu seksu, ko var attiecināt uz nevēlamu partneri.

loading...