Neparastākie selfiji pasaulē

Dazi-neparastakie-1

Malika Waitera selfijs sevī parāda arī viņa stāvoklī esošo skolotāju, kurai sākās kontrakcijas stundas laikā. Ļoti dramatiski. Daudzi aprakstījuši šo selfiju kā neiejūtīgu (piekrītu). Bet, par veiksmi skolotājai, šīs kontrakcijas bija viltus trauksme, viņai nesākās dzemdības. Bet viņa noteikti nepiekristu selfijam tajā brīdī!

Dazi-neparastakie-2

Pāvests Francisks ir pazīstams ar to, ka dara visu pa savam. Un tas iekļauj laimīgu pieliekšanos, lai tiktu selfijā kopā ar jaunu cilvēku grupu, kuri apciemoja Vatikānu. Tas būtu neiedomājams gājiens no jebkura cita iepriekšējā pāvesta.

Dazi-neparastakie-3

Dziedātāja Rihanna uzņēma selfiju ar nedaudz neparastu dzīvnieciņu 2013. gadā, kamēr bija atvaļinājumā Puketā, Taizemē. Patiesībā viņa uzņēma attēlu ar Lēno lori pērtiķīti un twītoja: ‘’Skat, kas runā nerātnības ar mani!’’ Šis selfijs patiesībā palīdzēja Taizemes policijai atrastun arestēt divus noziedzniekus. Šī lori suga ir aizsargājamo sugu sarakstā.

Dazi-neparastakie-4

Visi uzņēma foto ar sevi, vai nu viņi bija slaveni vai nē. Pat astronauti kā Luka Parmitano dalījās ar selfiju no kosmosa, ar mūzu Zemi spoguļojamies viņa ķiverē. Kurš var pārspēt šo?

Dazi-neparastakie-5

Sporta reportierei Kelljai Nešai izdevās lielisks selfjs, kuru viņa uzņēma Fenveja parka stadionā. Saskaņā ar viņas sacīto: ‘’Visa mana ģimene is no Masačūsetsas un es zināju, cik ļoti viņi lepotos, redzot mani strādājam Fenveja Parkā, tāpēc es uzņēmu bildi, kuru nosūtīju viņiem kā īsziņu. Kad es to darīju, es pamanīju bumbiņu blakus manai galvai!’’ Varbūt uzņemt selfijus atsišanas treniņu laikā varbūt nav tā labākā ideja, jo izskatījās kā bija ļoti tuvu….

Dazi-neparastakie-6

Kaleiga Hilla noslēdza derības ar saviem Twitter sekotājiem. Viņa un viņas abas māsas uzskries uz laukuma Koledžas Pasaules Sērijas beisbola spēles laikā starp UCLA un Mississippi štatu komandām. Ja viņas to izdarīs, tad sekotāji samksās 1500$ sodu. Un viņas izskrēja, Kaleiga uzņēma selfiju kustībā, kamēr viņu noveda no beisbola laukuma.

Dazi-neparastakie-7

Malia un Saša Obamas zina šo to par selfijiem un viņas to pierādīja sava tēva Inaugurācijas ceremonijā 2013. gada Janvārī, paskatieties vien uz sejām, ko viņas viebj, kā profesionāles.

Dazi-neparastakie-8

Mišela Obama neļaus meitām sevi pārspēt. Viņa arī piedalījās visā šajā selfiju lietā kopā ar valsts pirmo suni Bo. Izskatās, ka viņa ir sunīša labajā sarakstā.

Dazi-neparastakie-9

Diemžēl pats prezidents, Baraks Obama ar savu slavenāko selfiju ir nedaudz nošāvis greizi. Viņš uzņēma selfiju ar Anglijas un Dānijas premjerministriem – Helli Toringu-Šmitu un Deividu Kameronu. Bet daudz cilvēku domāja, ka Nelsona Mandelas piemiņas pasākums galīgi nebija ne pareizais laiks, ne vieta selfijam. Un Pirmā lēdija izskatījās ārkārtīgi neatbalstām to visu.

Dazi-neparastakie-10

Sākumā visi domāja, ka tā ir foršākā fotobumba ever, ka Beyonce ir ‘’ielavījusies’’ fana selfijā. Izrādās, Beyonce patīsība piekritusi pozēt selfijam, kamēr koncertē. Kā pusaudze, kas redzam bildē, izskaidroja: ‘’Es esmu tā meitene, kuras selfiju ‘’fotobombēja’’ Beyonce… Patiesībā, es viņai palūdzu to bildi. Viņa pozēja un smaidīja tik perfekti, cik  perfekta ir viņa pati. Es vienkārši gribēju pateikt kā bija patiesībā.’’

 

loading...