Latvijā inficēto skaits jau pārsniedz 300! 3 Pacienti kritiskā stāvoklī

Slimības profilakses un kontroles centrs (SPKC) pagājušajā diennaktī konstatējis vēl 25 Koronavīrusa Covid – 19 saslimšanas Latvijas teritorijā, tādējādi kopējo inficēto skaits oficiāli ir pieaudzis līdz 305 cilvēkiem. Protams ņemot vērā, ka tā ir tikai oficiālā informācija, cipars visticamāk ir vēl lielāks, jo daudzi par saslimšanu nemaz var nenojaust. Tā ziņo oficiālais ziņu portāls Jauns.lv

Jāņem vērā, ka iepriekšējā diennaktī kopumā tika veikti veseli 1046 izmeklējumi cilvēkiem, kuriem bija aizdomas par saslimšanu ar Korona vīrusu Covid – 19. No šiem 1046 cilvēkiem, 25 no tiem tika konstatēts pozitīvs Covid – 19 tests.

Līdz šim Latvijā kopumā ir tikuši veikti jau 12 748 izmeklējumi un šis cipars noteikti ar katru brīdi aug. Infekcija oficiāli ir apstiprināta kopumā 305 personām. 21 cilvēks ir ticis stacionēts, 18 cilvēkiem slimības gaita norisinās salīdzinoši vieglā stadijā, taču 3 cilvēki atrodas kritiskā jeb smagā stāvoklī.

Slimības profilakses un kontroles centrs (SPKC) infekcijas slimību riska analīzes, kā arī profilakses departamenta galvenais direktors Jurijs Perevoščikovs skaidri un gaiši norādīja, ka trijām personām, kuru slimības gaita ir smaga, ir pneimonija un viņi visi ir atkarīgi no skābekļa padeves.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...