Beidzot ir tapis zināms, kad atvērsies pirmais LIDL veikals Latvijā

Mazumtirdzniecības eksperts Henriks Danusēvičs, kurš ir arī Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) priekšsēdētājs, tika informēts, ka mazumtirgotājs “Lidl” šā gada martā atvērs veikalu Latvijā. Kopš ienākšanas Latvijā Lidls ir bijis ļoti noslēpumains un saglabājis savu viedokli publiskajā komunikācijā un izvairījies komentēt plānu. Līdzīgi uzņēmums neatbildēja uz veikala atvēršanas plānu.

Danusēvičs portālam “Delfi” sacīja, ka tā ir viņa neoficiāla informācija, un viņš nevar atklāt tās avotu. Viņš piebilda, ka pagājušā gada 12. decembrī Lidl atklāšanas spēlē zaudēja kolēģim, kas bija nepareiza izvēle.

“Lidl Latvija” pārstāvis Ingars Rudzītis portālā Delfi bija pārsteigts, kad viņam jautāja, vai viņš varētu apstiprināt informāciju, taču Danusēvičs sacīja: “Atvēršanas laiku es nekomentēšu.” Lidl Latvija komunikāciju nodaļas vadītāja Dana Hasana vēlāk informēja, ka Lidl Latvija aktīvi turpina veidot savu veikalu tīklu Rīgā un Latvijas reģionālajās pilsētās, kā plānots.

Viņa sacīja: “Līdz 2020. gadam mēs esam izveidojuši vairāk nekā 1000 jaunas darba vietas visā Latvijā. Attiecībā uz veikala darba laiku mēs par to paziņosim atsevišķi un nekomentēsim dažādas spekulācijas.”

Pagājušā gada decembrī Lidl Latvija personāla nodaļas vadītāja Anželika Razgale informēja, ka septembra beigās sākušās veikalu un loģistikas centru darbinieku atlases aktivitātes ir veiksmīgi pabeigtas. Viņa teica: “Es varu droši teikt, ka mēs esam pilnībā nokomplektējuši jauno Lidl komandu.” Kopumā ir saņemti desmitiem tūkstošu pieteikumu.

Razgale sacīja: “Protams, cilvēki no nozarēm, kas izjūt pandēmijas ietekmi, jau ir pieteikušies. Īpaša grupa ir ekonomisko apstākļu pazīme. Samazinoties slodzei, daudzi no viņiem nolemj pieteikties Lidl veikalos darbavietās. “

Uz jautājumu, kā pieņemt darbā darbiniekus pirms veikala atvēršanas, viņa sacīja, ka “komandas veidošana un apmācība ir ļoti svarīgs solis Lidl darbinieku attīstībā”. Jaunos darbiniekus sagaida praktiska apmācība, tāpēc viņi var veiksmīgi strādāt veikalos un loģistikas centros.

“Viņiem jāapgūst Lidl darba modelis un klientu apkalpošanas stils. Kopā ar mums visi darbinieki apgūs vienādas prasmes, lai kopīgi atbildētu par panākumiem savos veikalos,” sacīja Razgale. Tagad tikai atliek gaidīt, kad pienāks tas brīdis, kad atvērsies pirmie veikali.

Avots

loading...