Tā ir bēdu vēsts mums visiem! Mūžībā devies viens no Latvijas zināmākajiem cilvēkiem

Pēdējā laikā aizvien biežāk varam dzirdēt nepatīkamas ziņas par to, ka mūžībā aiziet izcili cilvēki, runa neiet tikai par Latviju, bet visu pasauli kopumā. Pie tam pēdējā laikā tas ir vairāk nekā izteikti un nav zināms, vai tam ir kāda saistība ar Covid-19 vai  vienkārši dzīves ceļš konkrētajā posmā beidzas un viss. Diemžēl šoreiz ir noticis tieši tā.

Tikai neilgi pirms gadu mijas, pavisam negaidīti ir miris mazumtirdzniecību veikalu tīkla “Elkor” dibinātājs, kā arī tā īpašnieks Aleksandrs Popovs (18.02.1968 – 26.12.2020). Konkrēto bēdu vēsti paziņoja tieši SIA “Elkor Grupa” galvenais valdes loceklis Ronalds Feldmanis.

Popovs no šīs dzīves aizgāja 2020. gada nogalē – 26. Decembrī, vien 52 gadu vecumā. Pie tam visu savu dzīvi Aleksandrs Popovs veltīja lielākoties savai ģimenei un Elkor uzņēmuma attīstībai, sniedzot maksimālu laiku, uzmanību, vērību, kā arī atbalstu, lai viss izdotos un augtu kopā ar viņa plāniem.

Ar savām vīzijām un kompānijas stratēģisko plānu viņš vairākas reizes apsteidza laiku un bija milzīgu soli priekšā, nemitīgi liekot mainīties, pilnveidoties, kā arī attīstot dažādus virzienus, lai varētu pilnībā pielāgoties līdzi mainīgajai biznesa videi un tās struktūrai.

Viņš nekad neapstājās pie sasniegtā un vienmēr meklēja jaunus un pārsteidzošus izaicinājumus. Tāpat viņš turpināja izvirzīt jaunus un ambiciozus plānus un mērķus ne tikai sev, bet arī saviem darbiniekiem.  Popovs vienmēr mācēja saskatīt jebkurā cilvēkā to stiprās puses, kā arī tās izcelt un palīdzēt pilnveidot, izteikts uzņēmuma paziņojumā.

Atliek pieminēt to, ka Aleksandrs Popovs savu lielo uzņēmējdarbību uzsāka jau 1989. gadā ar ražošanu un tirdzniecību. Drīz vien vairāku gadu gaitā Elkor attīstījās līdz vienam no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem visā Latvijā, līdz ar to ātri vien kļuva labi zināms un pazīstams cilvēkiem.

Pie tam Elkor 32 gadu pastāvēšanas laikā ir strādājuši kopumā vairāk nekā 10 000 darbinieku, kas ir liels sasniegums neņemot vērā vēl citas lietas.

Elkor plašo veikalu tīklu pārvalda SIA ETG. Kompānijas kapitālā 99% piederēja Popovam, pie tam viņš arī bija vienīgais Elkor Grupas īpašnieks.

Avots

loading...