Lūk Patiesais Iemesls Kādēļ Jums Steidzami Vajadzētu Izkaisīt Sāli Ap Jūsu Māju!

Sāls kā dabisks vara, sudraba un misiņa spodrinātājs
Jūs noteikti tīrat sudraba, vara un misiņa lietas katru reizi, kad ir brīvs brītiņš. Šīs veida lietas mēdz zaudēt krāsu, ja tie ir palikuši neapstrādāti. Jūs varat izmantot sāli, lai novērstu šo problēmu.
Šis vara, sudraba vai misiņa priekšmetu pulēšanas process ir ļoti vienkāršs un viegls. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir jāpagatavo maisījums no sāli un ābolu sidra etiķi.
Tagad, vienīgais, kas jādara, ir jānoslauka  virsma, līdz tā ir spīdīga. Jums būsiet atbrīvojies no katra netīruma un traipa ar šī dabiskā maisījuma palīdzību.

Arī kā dabisku līdzekli jūsu mājas un automašīnas logiem
Sajauc vienu galonu remdenu ūdeni ar divām tējkarotēm sāls. Ar iegūto maisījumu varēsiet tīrīt logus un noņemt stiprus traipus.
Izmantojiet šo maisījumu, lai pulētu un tīrītu logus. Galu galā, jūsu logi izskatīsies, tādi itkā tie būtu jauni.
Visvairāk neticamākais par šo maisījumu, ka gala rezultāts ilgs ilgu laika posmu. Bez tam, jūs varat arī tīrīt sava auto logus ar šo līdzekli.

 Padariet savas izlietnes notekas atkal spīdīgas

Lai iegūtu šķīdumu, sajauciet nedaudz sāli ar karsto ūdeni. Izmantojiet iegūto maisījumu tieši jūsu virtuves vai vannas istabas izlietnēm. Sāls spēj izšķīdināt uzkrājušos taukus, kas noved pie aizsērēšanas un nepatīkamu smaržu.

Lieciet savai ādu kļūt jaunākai

Jūs varat pagatavot apbrīnojamu atjaunojošu pirts skrubi  izmantojot sāli. Vienīgais, kas jums jādara, ir jāsajauc sāli ar lavandas ēterisko eļļa vai olīveļļu.

Uzklājiet šo risinājumu uz jūsu organisma. Pirms izmantojiet šo līdzekli, ar remdenu ūdeni noskalojiet visu nost, pagaidiet pāris minūtes. Jūs panāksiet ātru un efektīvu pīlingu savai ādai ar sāls palīdzību.

Bez tam, jūsu āda izskatīsies jauni un veselīga.

Atdzīviniet krāsu jūsu aizkariem un paklājiem

Jūs varat izmantot uz sāli balstītu risinājumu, ja jūs vēlaties  atdzīvināt krāsas jūsu aizkariem un paklājiem. Šis risinājums spēs padarīt to izskatu, itka tie būtu jauni. Lai pamanītu rezultātus, jums būs nepieciešama tikai viena mazgāšanas reize.

Paņemiet audumu un ievietojiet to koncentrētā sālsūdenī. Pēc neilga laika, paņemiet drānu un berzējiet paklāju, grīdsegu un aizkarus. Daudzi cilvēki ir apstiprinājuši ietekmi no šī maisījuma.

Daži cilvēki pat apgalvo, ka šis risinājums spēj novērst netīrumus un traipus, kurus nevar izmazgāt ar komerciālu mazgāšanu.


Zobu ārstēšana – Ja Jums rodas zobu sāpes vai mutes čūlas, mēs iesakām jums neticamo sāls terapiju. Viss, kas jums jādara, ir jāsajauc nedaudz sāls un silts ūdens. Pagaidiet pāris minūtes, lai sāls paspēj izšķīst. Izskalojiet muti ar šo maisījumu. Šī dabiskā mutes mazgāšanas sniegs jums neticamus rezultātus ļoti īsā laika periodā.

Zobu balināšana un mutes veselības aprūpe

Lai izveidotu maisījumu zobu balināšanai, ņemiet vienādās daļās sodu un sāli. Jums ir iespēja izmantot šo maisījumu jebkurā laikā, kad vēlaties.

Ja jūs vēlaties, lai jūsu zobi atkal atgūtu savu dabīgo spīdumu, mēs iesakām izmēģināt šo maisījumu. Jūs noteikti sasniegsiet pārsteidzošu rezultātu.

Uzlabojiet rezultātus  savu drēbju mazgāšanā

Ja jūs vēlaties aizsargāt savas drēbes no sarūkšanas, ieberiet nedaudz sāli veļas mašīnā kopā ar jūsu apģērbu. Tas ir īpaši noderīgi, ja jūs izžaujat savas drēbes ārā saulē.

Mums vajadzētu arī pieminēt, ka jūsu drēbes būs pilnīgi tīras un mīkstas.

loading...