“MAXIMA” nākusi klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu visiem veikala apmeklētājiem

“Maxima Latvija” komunikāciju vadītāja Liene Dupate-Ugule Olainē, veikala “Maxima X” veikalā Zemgales ielā 53 paziņojusi, ka vienai darbiniecei diagnosticēts pozitīvs Covid-19, tā informējusi Informē LETA. Viņa pastāstīja, ka veikala Covid-19 darbinieka slimība tika apstiprināta sestdien, 29. augustā.

Lasi vēl :

Tas notiks daudz ātrāk nekā bija paziņots…

Posted by Uzsmaidi.LV on Sestdiena, 2020. gada 31. Oktobris

Dupate-Ugule paziņoja, ka pēc attiecīgās informācijas saņemšanas nekavējoties slēdza veikalu dezinfekcijai un ievēroja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) ieteikumus, un visiem darbiniekiem, kuri sazinājās ar personu, tika noteiktas pašizolācijas un kontroles pārbaudes, lai viss pēc iespējas ātrāk tiktu nokontrolēts.

Pēc rūpīgas telpu dezinfekcijas veikals 29. augusta vakarā atsāka sadarbību ar jauno darbinieku komandu. “Pēc SPKC informācijas saņemšanas par darbinieku saslimšanām un uzņēmuma ieteikumu un vadlīniju ievērošanas mēs ātri reaģējām, lai ierobežotu vīrusa tālāku izplatīšanos.

Pašlaik veikals ir pilnībā dezinficēts, un mēs Personālam, kas strādā Olaines “Maxima X” veikalā, tiek piešķirta pašizolācija un veselības pārbaudes, pastāstīja “Maxima Latvija” vadītājs Viktors Troicins.

Viņš arī atgādināja veikala apmeklētājiem saglabāt pilnīgi mieru un pievērst uzmanību divu metru attālumam.

Saskaņā ar SPKC datiem sestdien, 29. augustā, tika veiktas 1777 pārbaudes, un Latvijā tika atklāti 12 jauni Covid-19 gadījumi, tostarp astoņi pacienti, kuri bija saskarē ar citiem Covid-19 pacientiem. Trīs gadījumos šie pacienti atgriezās no Ukrainas.

Pagājušajā gadā “Maxima Latvija” apgrozījums bija 867,27 miljoni eiro, kas ir par 7,7% vairāk nekā tajā pašā periodā pērn, bet uzņēmuma peļņa palielinājās par 25,5% līdz 27,496 miljoniem eiro.

Uzņēmums “Maxima Latvija” reģistrēts 2000. gada novembrī ar pamatkapitālu 4,91 miljons eiro. Maxima Latvija vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrēts uzņēmums Lincoln Land Erste, bet patiesais labuma guvējs ir Nerijs Numavičs. Uzņēmums ietilpst kontrolakciju sabiedrībā “Maxima Grupe”.

Avots

loading...