Medijos nonācis pēdējais publiski pieejamais Valtera uzņemtais video, pirms nāves! Valtera vārdi bijuši spēcīgi!

Sāpīgā vēsts par Valtera Frīdenberga nāvi aiziešanu šausminājusi visu Latviju. Pavisam nesen pirms savas nāves, Valters bija paspējis ierakstīt ļoti svarīgu video, kurā vajadzētu noteikti ieklausīties pilnīgi visiem, vienalga, cik TU esi liels vai mazs! Video galvenais Valtera uzsvars ir tieši aicinājums vīriešus laicīgi un bez bailēm krūtīs doties pie ārstiem un jau laikus pārbaudīt savu veselību. Valtera balss, skan pavisam nosvērti un ne pa velti! Reizē viņš bija arī nopietns , kā nekā smagā slimība viņu skāra pašu un pašā smagākajā veidolā…

Pie tam jāņem vērā, ka vienā no pēdējām Valtera intervijām, viņš pats sāka runāt par veselības tēmu. Kad viņam tika atbildēts par to, kāds ir viņa īstais veselības stāvoklis, viņš atbildējis, ka analīžu rezultāti būšot jāgaida visu mūžu, tas esot vairāk kā skaidrs. Tagad tik tā… Lēnu garu.

Jau iepriekš tika ziņots, ka ar smago slimību (vēzi) Valters aizgājis mūžībā 2018. gada 17 Oktobrī. Viņš bija slavens mūziķis, televīzijas seja un LTV raidījuma Gudrs vēl gudrāks vadītājs. Pagājušājā gada ziemā Valters visai Latvijai lūdza palīdzību, lai viņam tiktu saziedota naudiņa, ārstēšanās kursam Vācija. Par laimi sabiedrība bija saliedēta un Valteram saziedoja nepieciešamo naudas summu.

Pēc pavisam neilga laika Valters devās uz Vāciju – Šaritē klīniku, kas atrodas Berlīnē. Kur viņam tika sagatavots vesels ārstēšanās kurss. Jau Janvārī Valters atklāti stāstīja par lielo optimismu un skaidro galvu, ka aprīlī viņam būs iespēja atgriezties Latvijā, lai varētu piedalīties LTV raidījumā Gudrs vēl Gudrāks filmēšanā.

Taču 17. oktobrī viņš ir devies uz citu vietu… Pašlaik sēro ne tikai viņa tuvinieki un draugi, bet visa Latvija…

Šķir nākamo lapu un noskaties viņa video, kas liks aizdomāties…

loading...