“Mīļais, piedod!”

Nereti vien pat visideālākajās attiecībās un šķietami perfekti saldo pārīšu starpā gadās pa kādam skandālam vai drāmai. Taču mūsu spēkos ir to labot, un kāpēc gan nepiekāpties pirmajai? Lasi tālāk un iepazīsties ar pāris situācijām, kad un kā labot savu rupji pieļauto kļūdu un atjaunotu savstarpējās attiecībās harmoniju un kas zina, varbūt arī ieviestu tajās jaunas krāsas.

Tu viņu pielīdzināji neveiksminiekam, taču nebiji to domājusi nopietni!

Tev vajadzētu : Skaļi, viņam dzirdot šaustīt sevi par to, kā gan Tu varēji atļauties ko tādu pateikt un nepārtraukti pie sevis atkārtot frāzi : “Nesaprotu, par ko gan domāju, ko tādu sakot?!”

Kāpēc viņš Tev piedos?  : Viņš redzēs, ka tiešām nožēlo pateikto un par dusmām aizmirsīs.

Tu telefonsarunā ar draudzeni apspriedi līdz galam neizdevušos pagājušās nakts mīlas priekus, jo viņš….aizmiga.

Tev vajadzētu : Atvainoties par to ko sarunāji un uzskaitīt vismaz pāris saprātīgus iemeslus, kāpēc viss ko sarunāji ir aplamības.

Kāpēc viņš Tev piedos?  : Sākot mest tiešus mājienus ka vēlies viņu vairāk kā jebkad dari ar viņu to pat virtuvē uz galda un padari nakti par vienu no neaizmirstamākajām mūžā. Viņš to novērtēs.

Tu skaidri un gaiši pateici, ka šķirsies no viņa, ja viņš nebeigs aiz sevis atstāt netīros traukus pa visu māju!

Tev vajadzētu : Pielabināties un ar pamatotiem argumentiem pastiprināt viņa pārliecību, ka bažām nav pamata, Tu vienkārši nebiji garastāvoklī un izteiktos draudus nebiji domājusi nopietni.

Kāpēc viņš Tev piedos? : Viņš Tevi mīl un ciena, tāpēc sapratīs to, ka arī Tu esi tikai cilvēks ar emocijām un saviem mēriem.

loading...