Vai Tu zināji, ka sekss sadedzina līdz pat 6 kalorijām minūtes laikā?

Ir pienākusi Vasara, un katrai no mums ir vēlme nomainīt sava skapja saturu pret ko košāku un seksīgāku. Taču, lai atļautos uzvilkt to izaicinošo kleitiņu, kuru nesen iegādājies Tu saproti, ka nāksies pasēdēt uz kādu no ātrajām diētām? Aizmirsti par sevis mocīšanu un garām stundām sporta zālē, iegūt savus ideālos apmērus nav nemaz tik sarežģīti, kā Tev var šķist.

Tavs augums – Tava vizītkarte.

  • Nekad neaizmirsti ieturēt savu rīta maltīti!

Pilnīgi pietiks ar bļodiņu auzu pārslu un svaigu ābolu. Tādējādi Tu uzņemsi nepieciešamo enerģijas devu visai dienai, kā arī neuzņemsi lieku nevajadzīgu kaloriju bumbu, kā tas būtu ja Tu, piemēram, izdzertu krūzi kafijas un pa ceļam uz darbu konditorejā paķertām bulciņām.

  • STOP MC Donaldam un čipšu pakai piektdienas filmu vakaram!

Tev ir jāsaprot ka viss, ko Tu ēd paralēli kādai citai Tevis veiktai darbībai ir impulsīvu emociju iespaidā. Arī šķiroties no sava puiša labāk nogrūd šokolādes kūku un lielo saldējuma kārbu tālākajā ledusskapja stūrī un tā vietā dodies pastaigā pa parku.

  • Gāzētās limonādes un ikdienišķo caffe latte nomaini pret zaļo tēju un ūdeni!

Nevienam nav noslēpums, ka katru dienu ir nepieciešams izlietot vismaz divus litrus ūdens. Taču arī zaļā tēja par ļaunu nenāks. Viena tējas krūze dienā sadedzinās aptuveni 25 kalorijas.

  • Sekss!

Vai Tu zināji, ka sekss sadedzina līdz pat 6 kalorijām sešdesmit sekunžu laikā? Apvieno patīkamo ar lietderīgo!

  • Īstajā brīdī pasaki – stop!

Tev noteikti nav jāapēd visa porcija, ja jūties paēdusi jau no vienas trešdaļas. Visam ir savs mērs!

loading...