Mediķi ir brīdinājuši : Nekavējoties pārtrauc ēst šos produktus, kuri izraisa smagas slimības un pat vēzi

Mediķi domā, ka vēzis var rasties no daudzām slimībam, kā arī, to var radīt dzīves stils, neveselīgs uzturs, nenodarbošanās ar sportu, tabakas lietošana, iedzimtība, infekcijas, saskare ar ķīmiskām vielām un radiāciju. Izpētīts, ka neveselīgs uzturs un nenodarbošanās ar sportu, var tikai palielināt saslimšanu ar vēzi. Gandrīz 20% no amerikāņiem slimo ar vēzi dēļ neveselībā dzīves veida, svara pieagumu un alkohola lietošanas, tā pierāda pasaules vēža pētniecības fonds.

Visu vienmēr var labot, tāpat, arī vēzi var mēģināt uzveikt, mainot uztura paradumus – lietojot uzturā veselīgu pārtiku, vairāk dārzeņus un augļus, nesmēķēt un sākt fiziskās aktivitātes.
Saraksts ar pārtikas produktiem, no kuriem vajadzētu izvairīties:

1. Rafinēti un cukuroti produkti.
Šeit ietilpst pārtikas produkti, kuri satur fruktozi un kukurūzas sīrupu, kurš var izraisīt daudzas un dažādas slimības. Produktos var uzsākties vēža šūnu augšanas process, tie paaugstinās insulīna līmeni. 2006.gadā izskanējis tāds viedoklis, ka cilvēki, kuri lieto daudz cukuru, ir lielāka iespēja saslimt ar aizkuņģa dziedzera vēzi. Izvēlieties lietot citus produktus, kā aizstājējus, piemēram medu, stēviju, kļavu sīrupu un melasi.

2. Apstrādāta sarkanā gaļa.
Ļoti daudz kaitīgo vielu izrādās, ka ir no sarkanās gaļas, kā, piemēram, bekons, sķiņķis, desa un cita sarkanā gaļa. Cilvēki, kuri pārāk daudz lieto uzturā šos produktus, var saslimt ar taisnās zarnas vēzi, kā arī palielināt kolorektālo un prostatas vēža riskus.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...