Nepārspējami Spēcīgs Dzēriens, Kas Sadedzinās Vēdera Taukus Vien Pāris Dienu Laikā!

Procedūra – Pirmkārt, pievienojiet  125 gramus mārrutku blenderī un sablenderējiet. Tad, sagriež citronus (nemizotus), izņemiet sēklas, un pievienojiet tos blenderī. Sajauc visu kopā, līdz jūs saņemsiet vienmērīgu maisījumu. Galu galā, pievieno trīs ēdamkarotes medus un sajauc visu .

Jums vajadzētu saglabāt spēcīgāko dzērienu slēgtā traukā ledusskapī.
Devas: Lietojiet vienu tējkaroti šī balzama divreiz dienā kopā ar ēdienu uz 3 nedēļām.

Kāpēc mārrutki  ir labi veselībai  ?

Mārrutku saknes un lapas ir ļoti labi pazīstamas ar savu veselības pabalstu simtiem gadu. Mārrutki satur vairāk nekā 10 reizes augstākas glikozinolātes nekā brokoļi, tāpēc jums nav nepieciešams daudz mārrutku l. Tikai neliels daudzums to spēj nodrošināt jūs ar svarīgiem ieguvumiem veselībai.

Kāpēc citroni ir  labi veselībai?

Citrona mizas satur spēcīgu tangeretinu.Citronos ir arī daudz C vitamīna un citu antioksidantu, kas var palīdzēt imūnsistēmai cīnīties ar baktērijām, kas izraisa saaukstēšanos vai gripu. Ja jūs mēģināt saglabāt veselīgu diētu ar augļu un dārzeņu palīdzību, kas ir īpaši svarīgi, ziemas mēnešos, kad jūsu fiziskās aktivitātes līmenis mēdz samazināties, tad šīs ir labākais,kas sniedz priekšrocības.

Kāpēc medus ir labs veselībai?

Medus kā daļa no spēcīgākajiem dzērieniem  ir ļoti svarīga. Tas ir salds šķidrums, ko ražo medus bites izmantojot nektāru no ziediem, izmantojot procesu, atraugas un iztvaikošana. Tā satur flavonoīdus un antioksidantus, kas palīdz un samazinātu risku, vēzim un sirds slimībām.

loading...