Nespēj Aizmigt? Izmēģini Mazliet Šo “Zelta Pastu” Pirms Gulētiešanas – Tā Būs Ideāla Degviela Priekš Miega

Mēs visi zinām, ka medum ir daudz derīgas īpašības, un tas var ārstēt klepu, bet saskaņā ar dažiem pētījumiem tas var arī uzlabot miega kvalitāti. Dr Ron Fessenden (Rons Fesendens) veica pētījumu, kurā parādīts, ka medus uzlabo miega kvalitāti, un tas satur ideālu fruktozes un glikozes attiecību, lai atbalstītu aknu darbību, kas ir orgāns, kas darbojas bez pārtraukuma miega laikā.

Šajā rakstā mēs atklāsim sīkāku informāciju par to, kā viena vai divas tējkarotes neapstrādāta medus pirms gulētiešanas var palīdzēt jums gulēt daudz labāk.

Medus veicina miegu divos veidos
1. Uztur aknas pilnas
Pirmkārt, naktī medus nodrošināja adekvāti ātru glikogēna piegādi aknām. Vidējā pieaugušā aknas var uzglabāt aptuveni 75 līdz 100 gramus glikogēna. Tas arī ir atkarīgs no tā, vai persona ir sieviete vai vīrietis, un arī ķermeņa izmērs ir svarīgs.

Mūsu ķermenis patērē apmēram 10 gramus glikogēna stundā. Piemēram, smadzenes patērē 6,5 gramus, un nieres, sarkanās asins šunas un dzirdēe 3,5 gramus. Tātad, kad cilvēks ēd pēdējo reizi plkst. 18:00 un iet uz gulēt pulksten 11:00, organisms jau ir izlietojis līdz pusei no aknu glikogēna piegādes, tādējādi atstājot mazāk nekā nepieciešams astoņu stundu atpūstai

Tas ir iemesls, kāpēc ēst medu pirms gulētiešanas. Tas faktiski atjauno aknas ar glikogēnu un nodrošina, ka tā darbojas naktī, pirms smadzenes izraisa krīzi, meklējot degvielu, kas parasti jūs pamodina.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...