“Par mani izņirgājās, paliku bez nekā!” Populārs veikals izdara šausmu lietas ar grūtnieci!

Vispirms būtu jāsāk ar to, kā Latvijā vispār tā var izturēties pret cilvēku, kurš godprātīgi ir darījis savu darbu, taču par savām lielajām pūlēm un veiktajām darbībām ir saņēmusi teju vai “dunci mugurā”, vai tas vispār ir normāli no darba devēja puses? Daudzi šo stāstu dzirdot, pavisam noteikti būt nikni, jo tā apieties ar sievieti stāvokli ir pilnīgākā cūcība augstākajā līmenī!.

Vai Jūs spējat noticēt tam, ka grūtniece, kura devusies dekrētā, pēkšņi nelikumīgi un pilnīgi bez nekāda pamata ir tikusi atlaista no darba, un tas viss tikai tamdēļ, ka devusies dekrētā dēļ sava gaidāmā bērniņa, vai tas maz ir normāli?

Līdz ar to sieviete ir zaudējusi darbu frančīzes tipa veikalā “Narvesen”, līdz ar to sieviete ir zaudējusi tā saucamo māmiņalgu. Tiesa jau ir lēmusi to, ka darba devējam sieviete noteikti būtu jāatjauno darbā, lai saņemtu māmiņalgu, kā arī jāizmaksā neizmaksātā alga, un nauda par slimības lapu, ko iepriekš darba devējs nemaz nebija izmaksājis.

Tāpat tiesa ir nolēmusi, ka sievietei ir jāizmaksā morālā kompensācija. Taču darba devējs pilnībā ir ignorējis spriedumu un aptuveni 1500 Eiro par labu sievietei, nevarot piedzīt pat tiesu izpildītājs.

Taču, kas notika tālāk?

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...