Pateicoties Šīm Senajām Vecmāmiņu Receptēm – Jūs Varēsiet Notievēt Par Veseliem 3 Kilogramiem Nedēļas Laikā!

Izvēlieties vismaz 4 vienkāršus veidus, kā apvienot tos un, pateicoties viņiem, jums būs zaudēts svars, no 2-5 kg tikai vienā nedēļā.

1. Dzert daudz ūdens

Nedzeriet enerģijas dzērienus, kokteiļus un svaigu sulu- dzeriet tikai ūdeni. Citi dzērieni satur cukuru un kalorijas, kas tikai pasliktinās situāciju. Ūdenī no otras puses, ir 0 kalorijas, ogļhidrāti un cukurs, tāpēc var brīvi aizsniegt glāzi ūdens kad vien vēlaties. Pāris šķēles citrona vai piparmētru lapiņas, vienmēr pieļaujami.

2. Atbrīvoties no baltmaizes un makaroniem

Mainiet ieradumu ēst maizi brokastīs un makaronus vakariņās, un pārmaiņas ir uzreiz pamanāmas. Tas, ka jums nebūs jājūtas uzpūstam palīdz pašā sākumā. Nomainiet baltmaizi ar graudaugiem, vai ar pilngraudiem un visas makaronu mērces un makaronu veidus aizstājiet tikai ar svaigiem dārzeņiem.

3. Dzert kafiju vismaz vienu stundu pirms vingrojat.

 Tas ir vienīgais izņēmums, kad jūs varat darīt to, pret ” ūdens noteikumiem”, kas iepriekš tika minēts. Tāpat kā to, ka rīta kafija padara jūs vairāk produktīvu, tad var darīt to pašu, lai jūsu vielmaiņu pirms darba izietu. Tas var paātrina vielmaiņu un dod enerģiju. Bet tikai tad, ja tā ir melna kafija bez papildinājumiem.

4. Vajadzīga intīmo spēļu pozīcija, kur jūs esat augšgalā

Nav, jums  nepieciešami attaisnojumi, lai pārliecinātu savu partneri šādai lietai, bet fakts ir tas, ka šis ir lielisks veids, kā nodedzināt dažus liekos taukus.

5.  36 atspiešanās un iziet ārā katru otro dienu

 Ar atspiešanās ir ķermeā formas uzlabošanai, bet pastaiga ārā ir sēžamvietai, gurniem un augšstilbiem. Tas būtu pietiekami, ja jūs veicat 3 reizes pa 12 vingrinājumiem katru otro dienu.

6. Miegs papildu 30 minūtes naktī

Pusstundu sniegs jums pietiekami daudz enerģijas, jūs izdarīsiet pareizo izvēli visu dienu. Citā veidā, ja jūs esat labi gulēja, tad jums ir mazāk gribēšana pēc cukura un kofeīna.

7.Parstāj ēst vienādu pārtikas veidu

Piemēram, ja jūs pārtrauktu ēst čipsus un desertus pēc vakariņām, jūs varat atbrīvoties no dažām kalorijām. Jūsu ķermenis nepamanīs šo atšķirību, un rezultāti varētu būt ilgtermiņā.

8. Lasis pusdienās

Lasis ir pilns ar uzturvielām, kas tonizēs muskuļus un ādu, un nodrošina arī nevainojamu spīdumu. Plus, jūs nepārvērtīsieties par kādu taukainu gaļu.

loading...