Pateicoties Šim Spēcīgajam Līdzeklim – Jūsu Nagi Izaugs Divreiz Ātrāk, Būs Divtik Stipri Un Nekad Vairs Nelūzīs!

Ikviena sieviete vēlas, lai viņas nagi būtu stipri un skaisti, tādēļ bieži vien skaistumkopšanas salonos, tās izdod milzīgas naudas summas, lai to nagi būtu perfekti. Taču šis pārspēs to visu, pie tam, naudas ziņā, to pat salīdzināt nevar ar tam izmaksām, ko pieprasa skaistumkopšanas saloni.

1-66

Nepieciešamās Sastāvdaļas :

10 grami dadžu saknīšu
10 miligrami asinszāles (jebkāda tipa)
10 grami ceļmallapu (nejaukt ar parastajām lapām)
10 grami kumelīšu ziedu (kaltētu)
1 litrs ūdens

Pagatavošana : 

Vispirms nepieciešams paņem paliela izmēra bļodu. Ieteicams sastāvdaļas ievietot bļodā pēc sastāvdaļu sarakstītās secības. 1 litru ūdeni ir nepieciešams uzvārīt un tiklīdz tas ir verdošs, lejiet to klāt bļodai, kurā ir visas nepieciešamās sastāvdaļas. Pa virsu ieteicams uzlikt vāku vai šķīvi un likt tam iesūkties aptuveni 2 stundas. Kad pagājušas divas stundas, paņem sietiņu un nokās visus biezumus.

Lietošana 

Pirms svarīgās procedūras, kārtīgi nomazgā savas rokas un ļoti būtiski, lai Jūsu nagi būtu tīri. Kad Jūsu rokas ir nomazgātas un tīras – iekārtojaties ērti kādā krēslā vai dīvānā, priekšā nolieciet bļodu un ievietojiet tajā abas plaukstas. Plaukstas šķidrumā nepieciešams turēt 30 – 40 minūtes. Pēc tam ļoti svarīgi, lai rokas netiek mazgātas vismaz tuvākās 2 stundas, lai šķidrums kārtīgi iesūcas, gan ādā, gan nagos!  Procedūru ir ieteicams veikt katru dienu, jo biežāk to darīsiet, jo ātrāk tiks gūts rezultāts. Daudzas sievietes apgalvo, ka rezultāts ir redzams jau pēc pirmajām četrām dienām! Negaidi un uzlabo savu nagu veselību jau šodien!

loading...