Latvijā noticis vairāk kā brīnums! Upē iekritušam bērniņam uz 2 stundām apstājas sirds, taču ārstiem izdevās viņu glābt!

Kurš to būtu domājis, taču Latvijas ārsti ir īsti brīnumdari, jo ir spējuši izdarīt, ko tādu, kas nekādīgi “nelīmējas” kopā ar zināmo realitāti! Kāda bērna neticamā izglābšanās, ko ģimene un ārsti dēvē par brīnumu. Vēl pirms šogad tika atklāta peldēšanās sezona, pusotru gadu vecs puika iekrita piemājas upē un noslīka. Viņa sirdsdarbība un elpošana bija apstājusies divas stundas. Tomēr mediķiem viņu izdevās atdzīvināt, un šobrīd zēns ir pametis slimnīcu un sveiks un vesels devies mājās, kas vēl brīnumaināk, – nelaime nav atstājusi nekādas sekas viņa veselībai.

Visa ģimene un mazais Raivo tētim uz rokām dodas uz upmalu. Tas bija smags notikums, bet aizmirst vecāki to nevēlas. Jo uzskata, ka piedzīvots kas pārdabisks. Tā bija Zaļā ceturtdiena. Tēvs turpat mājās strādājis, mamma gatavoja pusdienas. Un radās pārpratums – uz mirkli neviens nepieskatīja mazāko dēliņu. Kad attapušies, bijis skaidrs, ka bērns devies uz bīstamāko apkārtnes vietu – upi, kur arī pavērās asinsstindzinošs skats.

“Re, kur ir tā upīte, un reāli es viņu atradu tur tajā pudurī. Kad tu ieraugi dēliņu ar seju uz leju, mirušu, ūdenī noslīkušu, biju šokā, izrāvu ārā, tā bija grūti pieejama vieta,” tās dienas notikumus atceras tēvs.

Turpat pusstundu, līdz ieradās mediķi, vecāki paši veica zēna atdzīvināšanu. “Likās tūlīt būs, būs aizrijies, un zinām, ka brauc ekipāža.”

Bet sirsniņa nesāka pukstēt, un arī elpot bērns nesāka. Atbrauca mediķi un cīņu turpināja vēl pusotru stundu. “Tas bija Lieldienu laiks, tas mums bija vēl lielāks ticības pārbaudījums, kad likās, bail teikt, iezagās doma par zārku, bērēm, bezcerīgu variantu, sirds sāka strādāt, dzīvība bija mata galā.”

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...