Policija nāk klajā ar paziņojumu par nogalināto Advokātu Rebenoku – Atklājas baisas detaļas

Kriminālizmeklēšanas komisijas galvenais vadītājs Armands Ruks Valsts Policijas brīfingā sacīja, ka advokāts Pāvels Rebenoks tika sasists ar rokām, kājām un terases dēļiem un nogalināts. Viens no viņiem tika atrasts apmēram 200 metrus no notikuma vietas, kas nozīmēja, ka uzbrucēji mēģināja slēpt viņu pēdas.

Policija ir atklājusi, ka izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts pulksten 00.56. Policiju izsauca cits upuris – Policija viņu nenosauca, bet Rebenoka kolēģis Mārtiņš Krieķis  iepriekš bija atklājis, ka tas ir viņa draugs un biznesa partneris Ingus Balandins. Policija atklāja, ka viņš ir liecinājis. Pēc uzbrukuma upuris vērsās pie kaimiņiem, un trīs uzbrucēji, kuriem bija melnas maskas un melnas drēbes, atņēma mobilos tālruņus vai padarīja tos vispār vairs neizmantojumus.

Policija atklāja, ka Rebenokas mājās nav trauksmes signālu vai novērošanas kameru. Mājas signalizāciju māju īpašnieki ieslēdza ļoti reti un parasti to darīja tikai tad, kad devās prom no mājas uz ļoti ilgu laiku.

Lūks noliedza ziņas, ka Rebenokam būtu uzbrukts brīdī, kad viņš slēdzis vaļā mājas durvis. Uzbrukums notika laikā, kad Rebenoks  jau bija mājās. Uzbrucējs iegāja pagalmā un ielauzās pa durvīm.

Saskaņā ar cita upura liecībām bija trīs noziedznieki. Abi ir aptuveni 1,75 m gari, savukārt trešais ir aptuveni 1,80-1,85 m garš, kas ir plānāks par pirmajiem diviem. Policija lūdza sabiedrību piedalīties un ziņot, vai apkārtnē viņi redz aizdomīgas personas. Uzbrucējs bija nežēlīgs un vardarbīgs, valkājot cimdus. Upuri ziņoja, ka viņi jau savā starpā runāja krieviski.

Uzbrukumā nozagti dārgi pulksteņi un dārglietās. Bojājumu summa ir liela, taču policija joprojām strādā, lai izveidotu nozagto lietu sarakstu. Pēc cietušā teiktā, seifs nav ticis paņemts. Policija vēl nav komentējusi vai nauda ir tikusi paņemta, sakot, ka izskaidrojusi visus notikušā apstākļus un laupīšanas apjomu.

Kā jau daudzi zina, Rebenoks aktīvi kopīgoja savas ikdienas fotogrāfijas, un ikviens varēja pārliecināties, ka viņam ir laba dzīve.

Avots

loading...