Ricineļļa Pret Nierakmeņiem, Aknu Detoksikācijai Un Ne Tikai!

Iekšķīgai lietošanai nepieciešams iegādāties augstas kvalitātes, tīru augstspiediena rīcineļļu. To nevajadzētu lietot ilgāk kā nedēļu bez pārtraukuma. Sākumā ieteicams lietot mazu devu un pakāpeniski palielināt to līdz ēdamkarotei pieaugušajiem vai tējkaroti bērniem. To iespējams arī sajaukt ar pienu vai sulu.

Lai atbrīvotos no nierakmeņiem vai aknu problēmām, visefektīvākais veids ir rīcineļļas komprese. Komprese palīdz izvadīt toksīnus no aknām, noārda nierakmeņus, mazina iekaisumus, uzlabo asinsriti, nodrošina dzemdes un olnīcu veselību un uzlabo limfātiskās sistēmas cirkulāciju. Svarīgi atcerēties, ka detoksikācijas ārstēšanas laikā nepieciešams pastiprināti dzert šķidrumus.

Lai pagatavotu kompresi, tev vajadzēs:
– augstas kvalitātes rīcineļļu;
– kokvilnas polsteri;
– garu binti vai ķermeņa apsēju;
– apsildāmu sedziņu (heat pad);
– laima ēterisko eļļu (nav obligāta, bet rekomendēta).

Pagatavošanas instrukcija:
1. Rīcineļļai pievieno dažas piles ēteriskās eļļas un samitrini kokvilnas polsteri iegūtajā maisījumā;
2. Lai attīrītu nieres, novieto kompresi vēdera labajā pusē zem ribām. Lai attīrītu aknas, novieto kompresi aknu reģionā.
3. Nostiprini kompresi ar binti vai apsēju ap visu vidukli, pa virsu uzliec apsildāmu segu. Šādi guļus stāvoklī pavadīt aptuveni stundu.

Sievietēm stāvoklī vajadzētu izvairīties no rīcineļļas lietošanas iekšķīgi. Sākumā nepieciešams pārbaudīt, to uzklājot ārīgi, lai pārliecinātos, ka nerodas alerģiska reakcija. Pārlieku liels rīcineļļas daudzums var nosprostot poras un radīt iekaisumus.

loading...