Enerģijas vampīri

Mūsdienu medicīnā nav tādas nozares, kas aprakstītu „vampīrismu” kā sociālu parādību, kā slimību. Nav metožu, ar kurām varētu noteikt cilvēkus – vampīrus – un aizsargāties pret tiem. Savukārt karmiskā medicīna pēta slēpto un atklāto enerģētisko mijiedarbību starp visām bioloģiskajām sistēmām.

Ar terminu „enerģētiskais vampīrs” jāsaprot tādas cilvēku savstarpējās attiecības, kurās notiek dzīves spēka paņemšana. Ķīnieši šo spēku apzīmē ar „ci”, japāņi – „ki”, indiešu jogi tiem devuši nosaukumu „prana”. Mūsdienu pasaulē plaši izplatīts termins „biolauks”, ko mūsdienu medicīna dēvē arī par „psihisko enerģiju”. Psihiskās enerģijas atjaunošana ne vienmēr ir paša cilvēka iespēju robežās, tādēļ šajā brīdī palīgā nāk terapeitiskā ārstēšana – dažāda veida dziedināšana, ārstēšana.

Mitoloģiskā un okultā izpratnē vampīrisms dod enerģiju, aplaupot kādu citu vai pat atņemot kādam citam dzīvību. Arī pasakās un teikās šāda veida enerģijas apmaiņas eksistence ir pieminēta jau sen, liekot domāt, ka šāda enerģija iegūšanas – atņemšanas praktizēšana eksistējusi jau gadiem sen.

Kad iztēlojamies vampīru, parasti tos saistām ar ideju par asins sūkšanu jeb barošanos ar citu cilvēku asinīm. Enerģētiskais vampīrisms būtībā ir barošanās ar citu cilvēku enerģiju, uzņemot citu cilvēku pozitīvo enerģiju.

Filozofijas zinātņu kandidāte L.V.Vladimirova par enerģētiskajiem vampīriem raksta šādi: „Vampīrisms ir slimība – tas ir kā sods par nepareizu dzīvesveidu, netaisnām domām un rīcību. Vampīri neko nenojauš par savu slimību, viņi vienkārši jūtas slikti tad, kad citiem ir labi. Bet mēs cilvēki, saskaroties ar vampīriem, sākam slimot, bet viņi – vampīri – izveseļojas. Mums rodas vājums un miegainība, paaugstinās uzbudināmība un saasinās vecas slimības, mēs kļūstam neaizsargāti pret apkārtējās vides ietekmi uz mūsu veselību.”

Enerģētiskie vampīri paši meklē kontaktus, lai uzlādētos, uzņemtu spēkus, enerģiju, kas tiem trūkst. Vampīriem pašiem neuzkrājas enerģija, viņi to var tikai iegūt no citiem. Reizēm var teikt, ka veidojas enerģijas apmaiņas pāri: vampīrs – donors. Jāatzīst, ka arī sabiedriskās vietās enerģiskais vampīrisms ir kļuvis par populāru parādību.

loading...