Šī Sieviete Katru Nakti Uz Savas Gultas Izpūš Alkoholu Un Jūs Neticēsiet, Kas Notika, Jau Tajā Pašā Naktī!

Ir daudz izmantošanas veidu berzes alkoholam, bet visbiežākais  ir noteikti dezinfekcijai. Cilvēki arī izmanto to līmes noņemšanai. Lasiet un uzziniet, ko jūs varat darīt ar viņu.

1.Nogalināt utis
Berzes alkohols noņem utis. Kas jums jādara, ir jāaizpilda smidzināšanas pudeli ar kādu alkoholu, tad pievieno dažus pilienus lavandas eļļas. Spreja maisījumu dāsni jāizpūš uz jūsu skalpa un matiem. Atmirušās utis pēc  tam izķemmē no  matiem. Atstāt maisījumu uz  ķemmes pēc tam uz stundu,lai izsūc visu ārā.

2. Notīriet ausis

Kaut kokvilnas tamponi ir visbiežāk izmantotajs līdzeklis ausu tīrīšanai, viņi patiešām ir bīstami sakarā ar to, ka viņi grūž ausu vasku dziļāku auss kanālā. Berzes alkohols ir daudz labāks alternatīva uz šo. Tasē  sajauc kādu balto etiķi un berzes alkoholu tad iepilina pāris pilienus katrā ausī. Jūs varat izmantot vates tamponu šim. Vasks tiks noņemts pats.

3. Atbrīvojoties no blaktīm

Gultas blaktis ir  reāls apgrūtinājums, jo īpaši tāpēc, ka tie izraisa ādas kairinājumu un alerģijas. Par laimi, berzes alkohols, ir viss, kas jums ir nepieciešams, lai atbrīvotos no šiem kaitēkļiem. Aizpildiet smidzināšanas pudeli ar kādu berzes alkoholu un apsmidzinet dāsni to  pār saviem spilveniem un matraci. Kā gultas blaktis dēj olas, ir svarīgi atkārtot to vairākas reizes optimāliem rezultātiem.

Šķir nākamo lapu un lais raksta turpinājumu!

loading...