Šī Sieviete Katru Nakti Uz Savas Gultas Izpūš Alkoholu Un Jūs Neticēsiet, Kas Notika, Jau Tajā Pašā Naktī!

4.Dezodoranta nomaiņa – Berzes alkohols ir ļoti efektīva, lai iznīcinātu baktērijas, kas izraisa sliktu ķermeņa aromātu, un to var viegli atrast katrā pirmās palīdzības komplektā. Tātad, ja jūs esat prom no mājām, un jums nav dezodarants, tas  berzes alkohols, ir viss, kas jums nepieciešams. Tomēr nelietojiet to pārāk bieži, jo ilgstoša iedarbība  ar alkoholu, var kairināt ādu.

5. Dzesēšanas spilvens – Ir zināms, ka alkoholu nevar  iesaldēt. Tā vietā, tas pārvēršas par aukstu, biezu masa. Lai pagatvotu  savu dzesēšanas spilventiņu. Jums ir nepieciešams sajaukt berzes alkoholu un ūdeni proporcijā 1: 2 un ievietot noslēgtā maisiņā. Ir svarīgi, lai novērstu tik daudz gaisa, cik iespējams, pirms maisa likšanas saldētavā. Pagaidiet stundu pirms jūs izmantojat kā ledus bluķi  traumai vai ,lai atdzist jūsu pusdienu pārgājienā, piemēram.

6 .Noņemiet nagu laku

Ja jūs vēlaties, izvairīties no kodīgas ķimikālijas bieži atrodamās komerciālā nagu lakas noņēmējā, izmantojiet tīru medicīnisko spirta vietā. Tas var aizņemt nedaudz vairāk laika, lai noņemtu laku pilnībā, bet jūs aizsargāsiet jūsu nagus.

7. Nekādu ieaugušu matiņu

Ieauguši matiņi sniedz  neapmierinātību ne tikai tāpēc, ka  ir iekaisusi sarkana āda, bet arī neglīts izskats. Piemērojiet mazliet berzes alkoholu, lai jūsu ādu, var ievērojami atvieglot jebkuru kairinājumu, atstājot ādu gludu vēlreiz.

8. Notīriet ādu

Lielākā daļa pinnes dzēšanas krēmi un ziedes satur benzoilperoksīdu. Tomēr berzes alkohols nodrošina to pašu efektu, jo tam ir  pretiekaisuma un nomierinošas īpašības. Izmantojiet šo produktu dezinficējot  visas  pinnes, bet arī patiesība apkārtējo ādu . Lietojot berzes alkoholu uz jūsu sejas, izmantojiet uz bojātās ādas tikai tā var dabūt veselīgu ādu.

9 .Aukstumpumpas

Herpes vīruss ir atrodams lielākajai daļai iedzīvotāju. Ja jums rodas šāda problēma, izmantojiet 70% izopropilspirtu uz kakla. Tas paātrina atveseļošanos pēc Mičiganas Universitātes pētijuma.

10.Roku sanitaizers

Jūs varat veikt ļoti efektīvu roku sanitizeur ar berzes alkoholu. Ko jums jādara , ir jāapvieno 4 oz. alvejas želejas, ½ ēdamk. izopropilspirtu, un dažus pilienus tējas koka eļļas. Glabājiet kombināciju noslēdzamā pudelē. Detalizētas instrukcijas, skatīties video zemāk.

loading...