Šis Pāris Nopirka Milzīgu Pili. Bet Drīz Vien Viņi Tajā Sāka Atklāt Pavisam Dīvainas Lietas!

Karīna un Kraigs Vāteri ir atraduši, ko tādu, kas citiem rādītos tikai sapņos! Šis pāris dokumentē savu superīgo atklājumu un veiksmīgo pirkumu. Šīs pils pirkums bija gandrīz nejaušs, taču viss sākās ar to, ka pāris meklējis mazu mājiņu franču laukos, taču pēc izsmeļošām māju medībām, viņi bija gatavi padoties.

Kā par laimi viņu dēls, bija atradis, kādu pili, kas atradās pasakainā vietā, tā bija pamesta un neviens to noteikti negrasījās pirkt, jo tai bija vajadzīga milzīga restaurācija. Pārim bija jānobrauc aptuveni 500 km, lai apskatītu skaisto īpašumu, gluži negaidīti pāris burtiski iemīlējās pils bojātajās sienās, bet stāsts šeit tikai sākas…

1

Tātad, kā viss sākās?

2

 Iepriekšējais pils saimnieks, tāpat, kā jebkurš 18. gadsimta pils īpašnieks darītu, devās un meklēja atļaujas no Francijas varas iestādēm, lai šo milzīgo pili pārvērstu par ieguldījumu savā biznesā, respektīvi bijušais pils īpašnieks vēlējās pārvērt šo milzīgo ēku par 96 luksus istabu dzīvokļiem. Par laimi, celtniecības atļauja tika liegta un sekoja pārsteidzošāki notikumi.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

loading...