Tu Neesi Resna! Tev Ir Vienkārši Pārlieku Uzpūties Vēders! Uzzini Veidu, Kā No Tā Atbrīvoties!

Lūk, visizplatītākie iemesli tam: Jūs nedzeriet pietiekoši daudz ūdeni: Daudzas veselības problēmas var parādīties, ja dienā netiek uzņemts pietiekoši daudz ūdens. Parasti tas notiek, kad tiek dzerta kafija vai alkohols. Tāpēc, ja tu dzer kafiju vai alkoholu, tad pārliecinies, ka tu izdzer arī 6-8 glāzes ar ūdeni. Kad jūs neuzņemiet pietiekoši daudz ūdeni, jūsu organisms sāk izmantot šķidrumus, kas tam ir pieejami, tāpēc uzpūšanās var būt rezultāts ūdens trūkumam.

1

  • Aizcietējumi: Ja jums ir aizcietējumi, tad jums ir nepieciešams uzņemt vairāk šķiedrvielas, kas palīdzēs paātrināt gremošanas procesus, tikt galā ar aizcietējumu, kā arī ar uzpūtušos vēderu. Parasti šīs gāzes tiek uzkrātas aiz fekālijām, kā rezultātā uzpūšas vēders. Svarīgi ir arī neēst pārāk daudz šķiedrvielas, jo tad tas var arī problēmu padarīt vēl sliktāku. Svarīgi ēst pilngraudu maizi, nevis baltmaizi.
  • Stress : Saskaņā uz nesen veiktiem pētījumiem, tad vēdera uzpūšanās var arī būt rezultāts pārāk daudz stresam. Tas ir tāpēc, ka tad, kad mēs stresojam, mūsu smadzenes neļauj gremošanas sistēmai funkcionēt pilnvērtīgi. Papildus var arī parādīties vēdera sāpes. Tiklīdz stress ir likvidēts, tā visas problēmas pazudīs.
  • Pārāk ātra ēšana : ēdienu ir svarīgi pareizi sakošļāt, jo tas palīdzēs organismam to sagremot. Ja ēdiens tiek ātri norīts, tad vēders var uzpūsties. Ļoti svarīgi arī ēst maziem kumosiņiem.
  • Ogļhidrāti : Uzpūšanās var parādīties arī tad, ja tiek uzņemti pārāk daudz ogļhidrāti. Tāpēc ir jāmēģina ēst produkti, kuros ir maz ogļhidrāti. Laba lieta ko darīt, ir aizvietot cukuru un alkoholu ar augļiem un dārzeņiem.
loading...