Izdzer vakarā vienu glāzi un no rīta pamosties par 1KG vieglāka!

Pilnīgi visiem, kuri cieš no liekā svaru, silti iesaku šo brīnumlīdzekli! Dienas laikā varēsi atbrīvoties no aptuveni viena kilograma! Personīgi mēneša laikā nometu 20 kilogramus. Lai to visu panāktu, sākumā meklēju efektīvākās notievēšanas receptes un mēģināju tās visas pēc kārtas.

Beigu beigās nonācu līdz tam, ka atradu pašu labāko recepti un neticēju, ka tā būs tik vienkārša, nemaz nerunājot par iegūto rezultātu. Viena no svarīgākajām sastāvdaļām šajā visā būs ingvers! Tas ir ideāli piemērots dziednieks, kas labi stiprina imūnsistēmu, kā arī uzlabo asinsriti un attīra organismu.

Un pateicosies savām lieliskajām attīrīšanas iespējām, tas spēs palīdzēt samazināt svaru un ļoti ievērojami uzlabos ādas stāvokli, kā arī tās krāsu. Papildus vajadzēs arī kanēli. Kanēlim piemīt ļoti pārsteidzoša spēja uzlabot asinsriti un tonizēt visu organismu, tas veicinās uzlabot arī garastāvokli.

Papildus būs nepieciešams pievienot ābolus. Tie satur pektīnu, celulozes, neskaitāmus vitamīnus, kā arī tas ir lielisks dzelzs avots. Klāt vajadzēs arī medu, tā ir kā milzīga deva ar veselībai vajazīgajām vielām. Visbeidzot vajadzēs pievienot arī citornu. Tas ir lieisks C vitamīnu avots un ne tikai! Laiks ķerties klāt pagatavošanai un sastāvdaļu proporcijām!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...