Tu vēl neesi pieķerts? Policija parāda, kā tagad tiek pieķerti visi telefona pārkāpēji!

Jau labu laiku atpakaļ tika ziņots par to, ka tagad netraferātajās policijas mašīnās ievietotas jaunas sistēmas ar kuru palīdzību pieķert autovadītājus, kuri braukšanas laikā runā pa telefonu. Šīs sistēmas izpaužas pavisam vienkārši – tās ir kameras policijas automašīnas salona iekšpusē, un visiem kam pabrauc garām – būs redzams, ko dara vadītājs.

Drīzumā šādas pašas sistēmas tikšot ieviestas arī visās parastajās policijas mašīnās, līdz ar to – tā būs iespēja pieķert maksimāli daudz šoferu, kuri braucot ar automašīnu dara papildu lietas, kuras noteikti un nekādā gadījumā nevajadzētu darīt, kamēr braucat.

Un šoreiz kādai no ekipāžām sanācis diezgan labi aplūkojams video, kā tas viss strādā, policijas mašīna vienkārši brauc savu ceļu un visi, kas brauc garām tiek piefiksēti, līdz ar to šis video parādīs, cik patiesībā tas viss ir bīstami!

Valsts policija stāsta : “Arvien bezatbildīgi – Fiksējam kārtējo vadītāju, kurš vienlaicīgi stūrē un runā pa telefonu.” Pats interesantākais ir pavērot, kā tieši notiek šī pieķeršana, jo pats cilvēks, kas spaida telefonu, nemaz nenojauš, ka no blakus mašīnas viņš tiek piefiksēts!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...