Tu Visticamāk Šo Nemaz Nezināji! Tev Nekad Nevajadzētu Ēst Gurķus Ar Tomātiem Reizē. Lūk, Kāpēc!

Vairums cilvēku vienkārši sagriež dažus darzeņus un samet bļodā, lai pagatavotu salātus, bet dāžām sastāvdaļām nevajadzētu būt sajauktām kopā. Šāda ir kombinācija ar gurķi un tomātu. Kas parasti ir galvenā sastāvdaļa vairākos salātos.  Saskaņā ar Ajūrvēdas ekspertu, šīs sastāvdaļas nevajadzētu jaukt kopā, jo tiem ir dažādi gremošanas laiki, kas var radīt problemas.

Visu veidu ēdienam ko patērējam ir dažādi gremošanas laiki- daži sadalās ātri, kamēr citiem vajag stundas. Kaut arī, sajaucot dārzeņus ar ātru un lēnu sagremošanas laiku nekad nau laba doma.Gadījumā, ja ēdiens ar ilgāku izejas laiku ieradīsies zarnās, tāpat kā pirmais kas sadalisies, tas radīs furmentācijas un daudzass gremošanas problēmas. Parasti furmentācijas simptomi ir gāzes vēderā, vēdera uzpūšanās un diskonforts (neērta sajuta).

Tieši tapēc vajadzētu izvairities no gurķu un tomātu kombinācijas. Kad tie sasniedz vēderu un sākas fermentācija, kuras procesā atbrīvojas skābes, kas var traumēt vēdera oderi un radīt daudzas gremošanas problēmas. Šeit ir citi ēdieni, kurus jums nekad nevajadzētu sajaukt:

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

loading...